זאזזי בזאזזי… שוליית הקוסם


Share

הקוסם בפיגמות

קטעים מתוך העונה הראשונה של הפיג'מות – הפרק שוליית הקוסם, בהשתתפותי.

ראיתי את התוכנית רק פעם אחת במלואה ושכחתי שעשיתי שם לא מעט קסמים.
כל כך מרגש, מצחיק וכייפי היה להכיר את כל החבר'ה המוכשרים האלה.

איך ולמה הגעתי לתוכנית?
לפני כ10 שנים פגשתי את אריק זילברמן (סטנדאפיסט ואיש מגניב) שוב. הכרנו כשלמדתי בבית צבי. הוא למד שנה מעלי יחד עם עוד כמה חברה מאלה שהתחילו אחר כך את הקומדי סטור. בפגישתנו אריק סיפר לי שכבר כמה פעמים באו אליו אנשים ואמרו לו שהם לא ידעו שהוא גם יודע לעשות קסמים כל כך טוב ושהם ראו אותו מופיע באילת. מאחר ואריק לא עשה מעולם קסמים הוא שיער שמדובר בי. צחקנו וחשבנו שיהיה מגניב לעשות מופע שמשלב קסמים וסטנד אפ והתחלנו לעבוד עליו, אבל עבודתנו נקטעה כשהוא נכנס לעומס עבודה. הוא קיבל על עצמו לכתוב תסריטים לתוכנית שתיקרא "הפיג'מות".
אחד התסריטים שכתב היה על קוסם ואך טבעי היה שהוזמנתי לשחק בו.
קיבלתי את התסריט, למדתי את התפקיד, וגם חשבתי על רעיונות מגניבים (כגון – הקלפים שקופצים כשהם נוגעים לי בציוד, הקופסה המתפרקת ועוד) והגעתי לצילומים שהיו אז בקניון נטוש בחולון.
בין הצילומים עשיתי טריקים לכל מי שרצה לראות והם עודדו אותי לעשות עוד ועוד.
הצוות היה מדהים, כולם היו לבביים ומצחיקים והיום זרם מהר כל כך…

לא ציפיתי שכל כך הרבה אנשים יכירו ויזהו אותי בגלל התוכנית הזאת, אבל השידורים החוזרים שלה, ההתלהבות של הילדים מכל מה שקשור לפיג'מות הביא לכך שכל שבוע מישהו מספר לי שראה אותי בטלויזיה במקרה. זה קורה בעיקר באירועי בר/בת מצווה וגם במופעים המשותפים שלי עם הסופרת זוהר אביב.
כיף!

אגב מילת הקסמים "זאזי בזאזי" שהשתמשתי בה שם איננה שלי. קיבלתי אותה מהבימאי המדהים של הסידרה, רובי דואניס.

יומקסים,
אורי

Share

אודות קוסם ומנטליסט - אורי אשכנזי

אורי אשכנזי - קוסם ומנטליסט. כקוסם יש לי את המקצוע ההגון ביותר: אני מבטיח לכם שאני "אעבוד עליכם", ואז אני מקיים בדיוק את מה שהבטחתי… למרות שאני מייצר אשליות, התשוקה האמיתית והחיפוש המתמיד הוא אחר האמת… זו שנמצאת נסתרת תמיד, אבל משפיעה על הכל. הקסם האמיתי. מעט מהדברים הללו אני גם מפרסם במאמרי האתר. אני נהנה מאוד להקסים אנשים ולגרום להם לראות דברים אחרת. מקווה לפגוש ולהקסים גם אותך! Ori Ashkenazy OMG - Magic that makes sense! - Shows, Lectures, Magical Promotional Attraction

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

9 − four =