מופע בר מצווה – חתן בר המצווה מנטליסט?!


Share

קוסם לבר מצווה – הוקוס פוקוס וחתן בר המצווה בפוקוס!

בקבלת הפנים, בין השולחנות ובמופע אורי מצחיק, מלהיב ומקסים את האורחים שלכם בגובה העיניים, בחיוך וממש מתחת לאף!

חוגגים בת מצווה? <<

כבר בכניסה למסיבת בר המצווה אורי פוגש את האורחים בזמן שהוא מרתק אותם בקסמי קלוז-אפ ששוברים את הקרח ומחממים את האוירה. גם לאחר קבלת הפנים ולאורך האירוע כולו תמצאו קהל מתגודד סביב אורי שמטריף את דעתם עם קלפים, מטבעות, קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכח המחשבה (והפיזיקה) והצחקתם בין השולחנות עם הקסמים והרעיונות המופלאים שלו.

אורי גם יערוך מופע קסמים מצחיק ומדהים עם חתן בר המצווה ובו תגלו שהילד קיבל לכבוד האירוע כוחות-על של מנטליסט המאפשרים לו לקרוא מחשבות של אורחים, לחבר חבלים שנגזרו כדי לסמל את החיבור שבין הילדות לבגרות, לנבא רגעים שעוד לא קרו ואפילו לגלות את הקסם שבכולנו!

אורך המופע הפרונטלי מותאם לצרכי האירוע והוא מרתק, משעשע ומבדר את המבוגרים והילדים כאחד.

מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה למשפחת הרצוג מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה למשפחה דתית  מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה 2 מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה

כתבה שהתפרסמה על אורי באתר של אירועים:

קסם של אירוע

כבר מהצצה באתר שלו ובמגוון מכתבי התודה שקיבל הבנו שאנו עומדים לפגוש מישהו מיוחד. כשהגענו לגן האירועים חלק מהאורחים כבר הגיעו וביניהם מצאנו את אוֹרי אשכנזי, אמן הבלתי ייאמן, מקסים אותם בקבלת הפנים.

אנשים התגודדו סביבו, מביטים בו משועשעים, משמיעים מדי פעם קולות צחוק ותימהון. אשכנזי הזיז חפצים מבלי לגעת בהם, מצא קלפים שאנשים חשבו עליהם, קרא מחשבות, כופף כפיות, ואפילו הרגשתי שהוא נוגע לי באף, בעוד שהאחרים נשבעו שהוא לא נגע בי כלל.

הוא העלים טבעת יהלום ו…גם החזיר אותה לאורחת לחוצה במיוחד שהגיעה מארה"ב. ואת כל הדברים האלה הוא עשה ממש מתחת לאף שלנו, באופן שגרם לנו להעריך לא רק את המיומנות שלו, אלא גם את האופי הנעים והנינוח שלו. מבוגרים, ילדים ואפילו הסבים והסבתות לא הפסיקו לחייך למראה הקסמים שלו.

כשנכנסנו לתוך האולם הסתבר שאוֹרי עובר בין השולחנות ודואג לכך שגם בפנים יעלו האורחים חיוך על הפנים: מטבעות נעלמו לתוך השולחן, חפצים נשלפו מאזניהם של אנשים, העניבה שלו התנועעה בסגנון נחש קוברה, ובעיקר הוא גרם לאנשים להרגיש שהם בקסם של אירוע.

הוקוס פוקוס ששם את בני המצווה בפוקוס

לאחר הארוחה הזמין אוֹרי את חתן השמחה לעלות לבמה לקטע שבו בן המצווה עצמו הופך לקוסם. הילד הצליח לאחות שני חבלים גזורים לחבל אחד, משל לחיבור שבין הילדות לבגרות, ממש כמו אמן חושים הצליח הנער לגלות מחשבות של אנשים מהקהל ואף שלף שטר של מאתיים שקלים מתוך לימון. המופע היה מדהים ומרתק, וכששאלנו את הורי הילד במשך כמה זמן התאמן למופע, אמרו לנו שהוא לא ערך אפילו חזרה אחת.

כששאלנו את אוֹרי איך זה קרה שהילד הצליח לעשות את כל הדברים האלה, אוֹרי חייך ואמר: קסם של חתן בר מצווה!

לאחר ראיון קצר, הצלחנו לדלות מפיו את הפרטים הבאים: אוֹרי למד קסמים משך כשנתיים ב"מג'יק קאסל" בה שוכנת האקדמיה לאומנויות הקסמים, בלוס אנג'לס. בנוסף למד תיאטרון בבית צבי.

על השאלה "האם אתה קוסם, מנטליסט או אמן חושים?" הוא השיב: "אני קודם כל בן אדם!"

אורי הנחה סדרת תוכניות טלוויזיה בשם "ש.ק.ר" בערוץ 6 והופיע בתוכניות אירוח (אצל דן שילון, 'מילקשייק' עם צופית גרנט) והילדים מכירים אותו מהסדרה "הפיג'אמות" בה התארח כ"זאאזי בזאאזי".

ועוד מספר תמונות ממופעים באירועי בר ובת מצווה שונים בהם הקסים אורי את האורחים – בחלקם רואים את הפליאה על פניהם 🙂

הקוסם למבוגרים אוֹרי אשכנזי מקסים לכם אירוע מדהים!

התקשרו: 052-2624043

הערה:

לפעמים, חתן השמחה מעדיף להופיע בעצמו, כסולן במופע קסמים לגמרי בעצמו. במקרה כזה, אורי פוגש את חתן השמחה ומשפחתו מספר שבועות לפני האירוע, ובהתאם לרצונם, מלמד אותו קסמים שיאפשרו לו להפוך למסמר הערב. אם אפשרות זו יכולה לעניין אותך, אנא ציין זאת בפרטי האירוע.

אם הזמנתם אטרקציות נוספות לאירוע, אורי ישתלב איתם בשמחה. באירועים אינטימיים, אורי מהווה אטרקציה מדהימה ומבדרת לכל אורחי בר/ת המצווה!

מזל טוב!

אז ספר לי על הבר מצווה הקסומה שאתם מתכננים ונראה איך לשלב בה גם את הקסם שלי…

חזרה לדף המופעים
Share