קוסם שהופך בת מצווה לבת מצWOW!


Share

קוסם לבת מצווה – הוקוס פוקוס וכלת השמחה בפוקוס!

חוגגים בת מצווה? – מזל טוב!

חוגגים בר מצווה? <<

השירות שלי לאירועי בת מצווה כולל הסתובבות בין האורחים עם קסמי קלוז-אפ בקבלת הפנים ובמהלך האירוע וכן מופע סטנדאפ מנטליסטי שמציב את כלת השמחה מול האורחים והפיכת השמחה כולה לחוויה שזוכרים עם WOW. אני מופיע בדרך כלל באירועים בהם מחפשים פתרון שיקלע לטעם של האורחים כולם: ילדים, נוער, מבוגרים ואף קשישים. (למרות שהופעתי פעמים רבות גם במסיבות בת מצווה במועדונים שבהם היו בני נוער בלבד).

בתחילת האירוע אני פוגש את האורחים כבר בכניסה למסיבת בת המצווה, מרתק אותם בקסמי קלוז-אפ (קסמים שעושים ממש מתחת לאף עם קלפים, מטבעות, חפצים אישיים ועוד) ששוברים את הקרח ומחממים את האוירה. גם לאחר קבלת הפנים ולאורך האירוע כולו תמצאו קהל מתגודד סביבי, בזמן שאני מטריף את דעתם עם קסמים בקלפים, מטבעות, קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכח המחשבה (והפיזיקה) וההשפעה המאגית שלי בה אני גורם לאנשים לפרצי צחוק בלתי נשלטים.

לאחר הסעודה אציג בפני האורחים מופע קסמים מצחיק ומדהים עם כלת בת המצווה שתגלה שהיא קיבלה לכבוד האירוע כוחות-על המאפשרים לה לקרוא מחשבות של אורחים, לחבר חבלים שנגזרו כדי לסמל את החיבור שבין הילדות לבגרות, לנבא רגעים שעוד לא קרו ואפילו לגלות את הקסם שבכולנו!

אורך המופע מותאם לצרכי האירוע והוא מרתק, משעשע ומבדר את המבוגרים והילדים כאחד.

מכתבי המלצה מאירועי בר ובת מצווה שונים:

מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה למשפחת הרצוג מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה למשפחה דתית מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה 2 מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה 2 מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה

מספר תמונות מאירועי בר ובת מצווה שונים בהם הקסמתי את האורחים – בחלקם רואים את הפליאה על פניהם 🙂

בת מצווה מוארת במיוחד מופע רחוב בקובנט גארדן סתם בשביל התרגול בת מצווה בלוס אנג'לס כשעושים בבר המצווה קסמי קלוז אפ זה לא רק לגדולים על הבמה עם נער בר המצווה 309.jpg קוסם בבר מצווה עם מופע מקסים שהופך את חתן השמחה למנטליסט קלוז אפ באירוע בר מצווה Close-up Magic at events with miracles happening in people's hands קוסם עם קלפים באירוע בר מצווה בבית כנסת רפורמי באירוע בר מצווה, מופע מצחיק ששם את חתן המסיבה במרכז ומשתף גם אורחים אחרים

מקווה להקסים גם לכם אירוע מדהים!

התקשרו: 052-2624043

Share