ספר לי על האירוע שלך ואתאים לך את המופע הנכון


Share

מופעים מדהימים לאירועים קוסמים

לצחוק! להתפלא! לחגוג! 

תפריט המופעים:

מופע קסמים לאירועי חברה וערבי צוות

נ.ב איפה הקסם? – מופע טלפתיה וקסמים לערב חברה המשלב עקרונות של מדע האושר עם הומור רב, חוויות מדהימות ומשאיר את הקהל עם הרבה חומר למחשבה. "נ.ב. איפה הקסם?!" – מופע מדהים על אושר וקסם בחיים.  אורי מנפץ את הסקפטיות שמלווה אותנו ביומיום כדי שנראה עד כמה הכל אפשרי ושאנחנו יוצרים את הקסם…  מופע בסגנון סטנדאפ המתאים לערבי גיבוש, לאירועי חברה וגם לאירועים פרטיים.

 

רעיון קסום לאירועי בר ובת מצווה

אירועי בר ובת המצווה שאורי מופיע בהם הופכים כבמטה קסם לאירוע שכולם יוצאים ממנו עם WOW גדול. הכוכב הוא הילד שמצליח לעשות את הבלתי יאמן ולא רק לחבר בין הילדות לבגרות אלא לחבר בין אנשים, לקרוא את מחשבותיהם ובעיקר לצחוק להנות. לאירוע בר/בת מצWOW!

 

קוסם סטנדאפ למסיבות יום הולדת/ יום נישואין

במאי 2010 הוזמן אורי להופיע במועדון הקוסמים המכובד ביותר בעולם The Magic Castle, בחדר הקלוז-אפ. לשם כך הוא יצר מופע קסמים המותאם לקהל של עד 40 איש העוסק ביחסים ובאהבה – "אהבה בקלוז-אפ". מופע שמתאים לימי נישואין או כשאתם רוצים  לחגוג יום הולדת למישהו שאוהבים.

 

מופעי קסמים לילדים ונוער

בנוסף למופע הרגיל שאורי עושה עבור בני נוער, יצר אורי יחד עם הסופרת זוהר אביב את "יד הפלא". פרוייקט מיוחד ומקורי המשלב את יכולותיו הקסומות של אורי עם המסרים הספרותיים של זוהר. ראיון בימתי משולב בקסמים אינטראקטיביים עם סופרת הילדים המוכשרת והיצירתית זוהר אביב ובהשתתפותה. המופע מותאם לילדים ביסודי ובחטיבות הביניים בגילאים 8-12. מופע חינוכי מבדר ומדהים.

קוסם קלוז-אפ ושטח

את הקסמים של אורי כדאי לא רק לראות, אלא לגעת ולחוש את הקסם מתרחש בלי שום דיסטאנס, מתחת לאף. לכן באירועים מיוחדים, בקבלות פנים, באירועי שטח, אורי יסתובב בקהל האורחים, בין השולחנות או ליד הבאר וישאיר את האורחים שלכם המומים, צוחקים ונלהבים! – הקלוז אפ של אורי הופך גם את המבוגרים הסקפטיים ביותר לילדים צמאי פליאה!

מופעים פתוחים – בואו להשתתף

מדי פעם אורי עורך מופעים פתוחים במכירת כרטיסים. על המועד הבא נשמח לעדכן אתכם ממש כאן… ובקרוב!

 

בינתיים מומלץ לעשות לייק לדף הפייסבוק של אורי ולקבל ממנו עדכונים.

 

לאירועים עסקים וקידום מכירות ממקסם.

אנא מלא את הפרטים הבאים כדי שאוכל לבדוק אם וכיצד אוכל לספק את השירות המתאים ביותר לאירוע שלך :

Share