מופעי קסמים חינוכיים לבתי ספר, חטיבות ותיכונים


Share

מופעי קסמים וטלפתיה חינוכיים, חיוכיים ומדהימים לבני נוער

מופע הקסמים של אורי מפתיע, מצחיק ומרגש בני נוער בכל הגילאים. קטעי הקסמים והטלפתיה משתפים את הקהל ומספקים, בנוסף לערך הבידורי שלהם, גם חינוך לרגישות, לפירגון, למנהיגות ועוד.

בנוסף ל"וואו!" וה"איך עשית את זה?" אורי מביא את הנערים לחשוב ולהרגיש דברים שבדרך כלל, בעומס הלימודים הקיים, לא מגיעים אליהם…

פרט למופע הרגיל שאותו הוא מבצע לבד, בחר אורי לשתף פעולה עם הסופרת זוהר אביב כדי לתת לילדים חוויה עם ערך מיוחד ובלתי נשכח…

"יד הפלא" – מפגש סופרת וקוסם

מופע בחוכמולוג הוד השרון עם זוהר אביבסופרת הילדים והנוער- זוהר אביב, והקוסם/מנטליסט – אורי אשכנזי, במופע של ספרות וקסם, בנושא – יחסים, מניעים והפלא שבכולנו.

הקוסם מראיין את הסופרת על כתיבתה ויצירותיה וכך, מתוך ניסיון להבין ולהמחיש את תשובותיה, הילדים מתוודעים למושגים כגון: נאמנות, שקרים, סובייקטיביות, יצירתיות, פרשנות, קסם ועוד.

מושגים אלה מומחשים ע"י קטעים ספרותיים מתוך הסדרות יד הפלא וכוח הלב, וכן על ידי קטעי הקסם והטלפתיה בביצוע הקוסם. המופע מצליח לרתק ולגעת באלה מהקהל שיש להם תפיסה חזותית וגם באלה שיש להם תפיסה שמיעתית.

אורך המופע כ55 דקות והוא מתאים לגילאי 8-14 וגם כמופע לכל המשפחה. קיראו עוד על המופע.

יוצרי המופע החינוכי "יד הפלא":

זוהר אביב, היא סופרת פופולארית שכתבה למעלה מ-50 ספרי ילדים, ביניהם הסדרות הידועות- חבורת כוח המוח, יד הפלא, כוח הלב ומסע מצמרר. כמו כן כתבה ספורים המיועדים לילדי חטיבה- סדרת כוח הלב, חברה של חייל, ועוד.

אורי אשכנזי, קוסם למעלה מ-20 שנה שהופיע בכל רחבי העולם וגם השתתף בתכניות טלוויזיה רבות. (ילדים רבים מכירים את אורי בגלל תפקידו בתוכנית הפיג'מות כ"זאזי בזאזי")

מטרת המופע היא להביא את הנוער לקרוא ספרים, להתעניין בזולת וברגשותיו, לקרב אותו לעשייה אמנותית, לרגש ולשתף בסודות החשובים באמת: אלה שבלב.

מכתב המלצה שהתקבל לאחר מופע בבית ספר רעות בהרצליה, ועוד מכתב ממופע לילדים בפנימייה. אתם מוזמנים להצטרף לדף המופע בפייסבוק ולעשות לו לייק.

מופע בחוכמולוג הוד השרון עם זוהר אביב מופע בחוכמולוג הוד השרון עם זוהר אביב 0 מתוך יד הפלא בנמל ת"א - ריחוף מתוך יד הפלא בנמל ת"א - כמעט באויר מתוך יד הפלא בבית הספר הדר ברמת השרון מתוך יד הפלא בנמל ת"א - תרגיש את האצבע מתוך יד הפלא בנמל ת"א - מרגישים טוב

להזמנת מופע נא למלא את פרטי האירוע במלואם.

במקרה של בעיה בשליחת הטופס נא היכנסו לדף צור קשר או התקשרו לטל: 052-2624043

Share