סטנדאפ מג'יק – אמן חושים במופע קוסם!


Share

מופע סטנדאפ מג'יק לערב בלתי יאמן

בעל הקונץ

משחקי המחשבה שמתחוללים בין הקוסם  לבין הקהל יוצרים חוויה מצחיקה, מדהימה ומעוררת מחשבה בנושא תפיסת המציאות שלנו. בתוך המתח, בין הצחוקים וקריאות התדהמה של הקהל, מעלה הקוסם אורי אשכנזי, בסגנון הסטנדאפ שלו, אבחנות, תמיהות, אנקדוטות וגם משתף מעט מסודות הקסם, דבר שבאופן מפתיע, מצליח להעמיק את הפליאה.

במופע תראו נבואות שמתגשמות בניגוד לכל הגיון, אנשים שמצליחים לעשות דברים שהם עצמם לא האמינו שיוכלו לעשות, רגשות שנחשפים למרות שהתאמצו להסתירם, פלאים שאין להם כל הסבר אפשרי וקהל שנפתח וצוחק מכל הלב. 

גם הספקנים שבקהל יוצאים כשהם מגרדים בראשם וחיוך רחב על פניהם.

אורך המופע כשעה.

"מופע שכולו הפתעות, אמונה בניצחון הדימיון על המציאות, צחוק ומלא אהבה"

המופע מותאם במיוחד לקהל, לצרכי המזמין, ולאופי האירוע. המופע מתאים במיוחד לערבי גיבוש, ערב צוות, ערב חברה, נופש של עובדי החברה, הרצאות בחוגי בית ואירועים פרטיים.

לפני המופע…

לפני המופע אורי נוהג להסתובב בקהל ולעשות ניסים מתחת לאפם של הצופים בקבוצות קטנות ההולכות וגדלות בקסמי קלוז-אפ, – קטעים המתרחשים בידיהם של הצופים, ובכך מקרבים לבבות, שוברים את הקרח, מחברים בין אנשים ויוצרים ציפייה ודריכות לקראת המופע.

אז מה אומרים על המופע של אורי:

  • "מצחיק, שנון ומפתיע! ממליצה בחום."
  • "מקסים!!! אופן ההגשה, החן השופע, הרגישות והכשרון פשוט תענוג !!!"
  • "הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל, ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה."
  • "ריתקת אותנו במשך זמן רב בערב מקסים בחוויה שהיתה ייחודית במורכבותה מהקסמים עצמם ומאישיותך המלבבת והכובשת. ללא ספק, החבורה שלנו יצאה מערב זה עם חיוך גדול ותחושה של ערב מוצלח ועשיר בחוויות."
  • "…his enthusiasm and creativity was enjoyed by all. I highly recommend him for large and small groups. He is fluent in both Hebrew and english, has excellent people skills, and was able to enthrall both young graduate students and jaded and aged senior professors.".

קטעי המופע באירועים שונים:

מחממים את שני השטרות הקרועים כדי שיתאחו... והקסם קורה על כל פתק כתוב משהו שממש משמח את המחזיק בו קצת אש אף פעם לא הפריע לפירומן להגשים את היעוד שלו צירופי מקרים הם לא דבר נדיר טוב, לא כל קסם מצליח בדיוק כפי שמתכננים אותו... מה חשבתם?! משה עטיה עוזר לי לחבר את היד למקום אני מזל מאזניים - זה אויר. חייב לשרוף קצת אש בכל הופעה זהו - תעצור פה!

סטנדאפ מג'יק – מופע מקסים לערב חברה!

לבירורים והזמנות:חוגגים יום הולדת או יום נישואין?
חזרה לדף המופעים

Share