הרצאות, סדנאות ולימוד קסמים


Share

הצלחתו של הטריק נובעת בעצם מאי-הבנה. מופע קסמים בנוי ברובו מהבאת הקהל לאבחנות שגויות הנגרמות בגלל שהחושים שלנו לא תמיד קולטים את המציאות נכון, – זה נכון גם בחיים. הקליטה של המציאות, בין אם היא מדוייקת או לא, והעיבוד השכלי שלה הם שמעצבים את השקפת העולם ודרכי הפעולה שלנו.
אפשר להקביל "בעיה" ל"קסם". שניהם מתקיימים בגלל הפן הנסתר שלהם. ההבדל הוא רק בחיוביות או השליליות שאנו מייחסים להם.

חדש!!!   ערב גיבוש – מופע/הרצאה בשילוב סדנה משחקית וכן הרצאה פעילה למורים – "השיעור כמופע קסמים"

הרצאות, סדנאות וחשיבה אחרת

סדנה בסיסית ללימוד קסמים

מטרת הסדנה היא היכרות בסיסית עם עולם הקסמים, למידה של מספר טריקים שיאפשרו למשתתפים לחוות באופן מיידי את האומנות מבלי להזדקק לשנים של אימונים מפרכים. בסוף הסדנה מקבל כל אחד מהמשתתפים את האביזרים להם יזדקק כדי להקסים ולבדר את משפחתו וחבריו. לא. המשתתפים לא יוצאים מסדנה של שעה וחצי קוסמים מדופלמים, אבל הם בהחלט מקבלים רצון וכלים שיאפשרו להם להמשיך ולחקור את התחום. פתיחת הדלת לעולם הקסמים יכולה לשפר מיומנויות חברתיות כגון: הצגה עצמית, בטחון עצמי, עמידה בפני קהל, חשיבה יצירתית, ועוד. הסדנה כייפית, מלמדת ומתאימה לקבוצות של עד 20 איש בכל גיל.

כלים קסומים למרצים, מאמנים ומנחי סדנאות

האם קרה לכם שאיבדתם עניין בהרצאה? מיקוד הוא דבר שיכול להיעלם ברגע. בסדנה ינתנו כלים מעולם הקסמים שיאפשרו לכם להגיע לקהל היעד שלכם, לפתוח את התיאבון שלהם, להקשיב למה שאתם אומרים ולגרום להם להאמין שהם יצאו ממפגש עם אדם כאריזמטי ומעניין. בסדנה נלמדים טריקים פשוטים אך עוצמתיים המיועדים למורים, מדריכים, מאמנים(אישיים וקבוצתיים) בדרך שתגרום לקהל להתחבר אליהם. הסדנה בת שלושה מפגשים וכוללת התנסות מעשית ותירגול להשגת תוצאות מיטביות.

אחרי הסדנה הזאת, אל תתפלאו שהקהל שלכם לא מפסיק להתפלא!

 לא סמים, קסמים! – הרצאה פעילה – מניעת סמים

לא סמים, קסמים!

האושר של כל אדם עלול להפוך לטרגדיה בגלל סמים או אלכוהול!

אבל איך זה קשור לקסמים?

הנחות שגויות מובילות אותנו לתוך מבוכים אפלים ויכולות לשעבד אותנו להמשך חיינו. החיפוש אחר אושר אינסטנט הוא קצת כמו הניסיון לחוות קסם באמצעים מלאכותיים. דרך הבנת התהליך של יצירת קסם אנו נחשפים לתהליכים שמתרחשים במוחנו ובלבנו. השאלה החשובה "מי ואיך יוצרים את הקסם בחיים?" עולה לדיון…

במהלך הסדנה מגיעה התובנה שאנו רוצים ליצור קסם שיהיה בשליטתנו ולא דווקא להפוך לקרבן של קסם שנוטל מאיתנו את השליטה ומדרדר אותנו לתהום. כדי לחולל קסמים בחיים רצוי שנקלוט את המציאות בחושים ערניים.

בהרצאה, בשיתוף הקהל, ייבחנו כלים אלטרנטיביים לחיים עם המציאות ללא בריחה. הרצאה מפליאה מלווה בסיפורים, הומור וקסמים שעושים שכל ומרתקים את הקהל. משך הסדנה משתנה לפי הצורך.

מכתב תודה על הרצאה זו מכלא אשמורת

 

והכי חשוב, אני מזמין אותך לקרוא על  סדנת מנהיגות ברוח אמנות הקסמים.

למה אורי?

בנוסף לכשלושים שנה של הופעות על במות, בתוכניות טלויזיה וברחבי העולם, העברתי מאות פעילויות בנושא מניעת אלימות בבתי ספר ברחבי הארץ. הקמתי וניהלתי את החטיבה הצעירה של אגודת הקוסמים, העברתי הרצאות רבות בארץ ובחו"ל. בין תלמידי נמנים קוסמים מהשורה הראשונה בעולם כגון אמיר לוסטיג, יגאל מסיקה, איתי אשר מאיר ואסי ווינד. הדרכתי שחקנים בתיאטראות (קאמרי, תיאטרון נוצר, יידישפיל ואחרים), לימדתי קוסמות בקורסים רבים של ליצנות רפואית ולימדתי אנשי עסקים כיצד להשתמש בקסמים כדי לקדם מטרות עסקיות.

אשמח לפגוש אתכם כדי לבדוק איזו מההרצאות שלי יכולה לתרום לכם. מלאו את הפרטים…להתראות בקרוב 🙂

הרצאות מדהימות שמעוררות הרבה פליאה!

Share