אמן חושים? סטנדאפ מג’יק? מנטליסט? חייזר?

אמן תעתועי חושים במופע מצחיק ומפליא לכל המשפחה!

אמן תעתועי חושים מחפש את חלקיו... הפאזל של אורי - האם אפשר לחבר את כל הפיסות לשלמות אחת גדולה?

המופע עוסק בתפיסת המציאות בכוח הדימיון להשפיע על חיינו ואף לרפא אותנו. הצצה לזווית הסתכלות ייחודית של אמן המחפש אמת בתוך עולם האשליות שהוא חי בו. משחקי המחשבה המתחוללים בין אמן תעתועי החושים לבין הקהל יוצרים חוויה מדהימה ומעוררת מחשבה.

אורי מעלה אבחנות, תמיהות, אנקדוטות וגם משתף במעט מסודות הקסמים. באופן מפתיע זה גורם לקהל להתפלא עוד יותר, לצחוק ולהישאר מרותקים.

במופע תראו נבואות שמתגשמות בניגוד לכל הגיון, אנשים שמצליחים לעשות דברים שהם עצמם לא האמינו שיוכלו לעשות, פלאים שאין להם כל הסבר אפשרי… ובעיקר, קהל שנפתח וצוחק מכל הלב. 

נ.ב. גם אתם הספקנים תצאו מהמופע הזה עם חיוך ענק. 

אורך המופע כשעה.

את המופע אורי מתאים במיוחד לקהל, לצרכי המזמין, ולאופי האירוע – בעיקר אירועים אינטימיים שבהם יש עד מאה איש.

מופע תעתועי חושים בסגנון סטנדאפ מג’יק מתאים לערבי חברה, ימי גיבוש ולאירועים פרטיים.

את המופע כיף לשלב עם קסמי קלוז-אפ

קטעים המתרחשים בידיהם של הצופים, ובכך מקרבים לבבות, שוברים את הקרח, מחברים בין אנשים ויוצרים ציפייה ודריכות לקראת המופע.

מה אמרו על המופע:

  • “היה מקסים. היית מעולה ועשית בדיוק את מה שרצינו. חיברת בין האנשים!”
  • “מצחיק, שנון ומפתיע! ממליצה בחום.”
  • “מקסים!!! אופן ההגשה, החן השופע, הרגישות והכשרון פשוט תענוג!!!”
  • “מופע שכולו הפתעות, אמונה בניצחון הדימיון על המציאות, צחוק ומלא אהבה”
  • “הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל, ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה.”
  • “ריתקת אותנו במשך זמן רב בערב מקסים בחוויה שהיתה ייחודית במורכבותה מהקסמים עצמם ומאישיותך המלבבת והכובשת. ללא ספק, החבורה שלנו יצאה מערב זה עם חיוך גדול ותחושה של ערב מוצלח ועשיר בחוויות.”

קטעי המופע באירועים שונים:

למדתי באקדמיה לאמנויות הקסמים בלוס אנג’לס, ומאז הספקתי להופיע ברחבי העולם, להנחות כנסים בינלאומיים, ולהשתתף במספר רב של תוכניות טלויזיה בארץ ובעולם. אני קוסם מאוד הגון: אני מבטיח לעבוד על הקהל ואז אני מקיים בדיוק מה שהבטחתי! הסלוגן שלי הוא – ת תח תחמ תחמן מיומן

במופעים שלי תצחקו מההפתעות המבדרות, תלמדו על סודות האושר והחשיבה החיובית, תידהמו מהפלאים שיראו לכם בלתי אפשריים, ואם נצליח לאחד את כוחותינו, תחוו באופן ממשי כיצד הקסם אופף את כולנו בכל רגע.

אורי אשכנזי במופע מקסים לערב בלתי נשכח!

השאר פרטים בצד הדף או בעמוד הזה

חזרה לדף המופעים