קוסם קלוז אפ לאירועים עסקיים ועוד…

תמונות מאירועים שונים עם אורי אשכנזי, קוסם קלוז אפ

קסמי קלוז אפ במרכז שירות קסמים על החוף - קוסם קלוז אפ קוסם קלוז אפ במרכז שירות אי שם בדרום קסמי קלוז אפ במהלך הנחיית כנס אי שם בתאילנד קוסם קלוז אפ באירוע משפחתי במודיעין קסמי קלוז אפ באירוע חברה על החוף בתאילנד קוסם קלוז אפ באירוע חברה לפורים קלוז אפ גם עבור הילדים קסמי קלוז אפ באירוע משפחתי קוסם קלוז אפ באירוע בר מצווה קסמי קלוז אפ באירוע קוסם קלוז אפ באירוע בר מצווה במקום בלב Happy Hour בסיסקו ירושלים - קוסם קלוז-אפ קלוז אפ בקבלת פנים לכנס אורי אשכנזי, קוסם קלוז-אפ בהופעה בפני משפחת נתניהו באילת מלון הרודס

מה זה קוסם קלוז אפ?

קוסם גורם להתרחשויות המנוגדות לחוקי הטבע לכאורה. קוסם קלוז-אפ משתמש בחפצים זמינים כמו שטרות כסף, מטבעות, כלי כתיבה, שרוכים, טבעות וכרטיסי אשראי כדי לערער את התפיסה, המחשבה וההגיון של הקהל. זה קורה ממש מתחת לאף, במרחק של לא יותר ממטר שניים מהקהל וגורם אפילו לספקן הגדול ביותר להבין שהמציאות יכולה לתעתע בו גם כשהוא בוחן אותה ממש מקרוב.

כשאורי מוזמן לאירוע נטוורקינג, הוא פוגש את הקהל בקבוצות קטנות או ביחידים ואז הוא מציג את עצמו ומייד קורים שם דברים מופלאים. קלפים נשלפים, כסף מופיע במקום להיעלם, הסכו”ם מתעוות, המחשבות מתגלות, קריאות התפעלות וצחוקים רועמים.

לאחר מספר דקות אורי עובר ליצור התקהלות במקום אחר, אבל לא לפני שהוא יצר מספיק תמהון שיכריח את הצופים לדבר על מה שהם ראו ואיך הוא הצליח לעשות את זה. זוהי פליאה שעושה ניסים לאירועים חברתיים!

 • מחפשים מה ישבור את הקרח בקבלת-הפנים?
 • רוצים פסק זמן במהלך יום של פעילות?
 • בא לכם לחבר בין אנשים שונים במסיבת-קוקטייל?
 • מארגנים ארוחת ערב בו רוצים ליצור חוויה משותפת ומאחדת, להוציא אותם מטרדות היומיום, להעביר אותם לחוויה של פתיחות וקלילות?

זה הזמן לשלוף קלף מנצח – אורי אשכנזי!

אירוע עסקי – בכל הזדמנות שבה רוצים לבדר אנשים באמת, ללא מחסומים, באנגלית או בעברית, ללא מרחק וללא במה, ממש מתחת לאף – מדהים, מצחיק ובלתי נשכח!

אורי אשכנזי רכש את המיומנות שלו באקדמיה לאמנויות הקסמים הממוקמת במג’יק קאסל בלוס אנג’לס, אצל כמה מטובי הקוסמים בעולם. הוא הופיע שם וכאן תמצאו קטע מהופעתו במג’יק קאסל. אורי גם משתמש בכישורי המשחק שלו כדי ללבוש דמויות לאירוע המיוחד שלכם!

חיפשת מופע של קוסם קלוז אפ לאירוע אינטימי? לחץ כאן

אורי אשכנזי – קוסם קלוז-אפ מקרב, מבדר ובלתי נשכח!

מספר דוגמאות לשימוש בקוסם קלוז-אפ ככלי עסקי להעלאת שביעות רצון לקוחות, ניהול כנס, אירוע קידום מכירות, העברת מסרים ועוד:
 • לפני מספר שנים שכרה חברת פלאפון את שירותיו של קוסם הקלוז-אפ אורי אשכנזי כדי שיעבור בין הלקוחות המבקרים במרכזי השירות שלהם.
  הקסמים ומשחקי ההגיון שאורי הפעיל הסיחו את דעתם מההמתנה, העלו חיוך על פני האנשים ואיפשרו לדברים להתנהל ברוגע.
  הפעולה העלתה באופן מיידי ופלאי את רמת שביעות הרצון של הלקוחות!
 • הלוגו החדש של החברה, חזון החברה, ברכה לשנה החדשה, או סתם חגיגה פורימית יכולים להוות נושא למופע קלוז-אפ קצר שאורי עושה בין משרדי החברה ועובדיה.
  אורי משתמש ביכולותיו כשחקן לאירועים אלה ותופר מונולוג שיתאים לתפקיד.
 • כשחברת “מבטח-סימון” רצתה להציג את הלוגו החדש שלהם לעובדי החברה, אורי יצר מופע קלוז-אפ מתאים והסתובב במשך יום שלם במשרדי החברה, הקסים את העובדים והעביר את המסר באופן קליט, קליל ומיוחד.
 • אינספור פעמים אורי השתתף בכנסים רפואיים, חקלאיים, ואחרים כדי לקדם מודעות למוצר, שירות או רעיון כלשהו.
 • חג פורים יכול להפוך לחוויה בלתי נשכחת בזכרון הקולקטיבי של העובדים כשאורי עובר בין המשרדים וחללי העבודה, מדהים ומפעים אותם בקבוצות קטנות כמו במפעל OSG למשל.

ספר לי על האירוע שלך… כאן