הנחיית כנסים, אירועים וימי עיון

אפשר לשתף את הקסם...

חיבור קוסמי של הנאומים – הנחיית כנסים

הלקוחות זוכרים את הכנס, המוצר והחברה באופן החיובי ביותר!

הנחיית כנסים ואירועים – החוט שמקשר את המשתתפים, החברה, המקום והחוויה לקסם אחד גדול שהמשתתפים יזכרו בהנאה!

כבר שנים רבות אני מנחה אירועים, כנסים, וימי עיון  באופן שמרתק, מדהים ומבדר את המשתתפים. אני משתלב בין ההרצאות, לפעמים גם בהפסקות, שומר על יחס אישי וחם בין המשתתפים וגורם לכולם לחוש חלק ממשפחה גדולה וחמה.

"ברצוני לציין כי מספר רב של אורחים בחרו לציין בטופסי המשוב, כי להנחיה וקטעי הקישור היתה תרומה מכריעה להצלחת האירוע.
הכנס הוכתר כהצלחה מסחררת. אני משוכנע שהשתתפותך הבטיחה כי לקוחותינו יזכרו את הכנס, המוצר והחברה באופן החיובי ביותר."
Quest Israel

( עוד המלצות בהמשך העמוד)

שלום לך, אני מנחה אירועים וכנסים ברחבי העולם כבר שנים רבות. אני מגיע למשימה של הנחיית כנסים עם אורך רוח, מיומנות, מקצועיות והומור. לאחרונה הרחבתי את אופקיי והתחלתי ללמוד הנחיית קבוצות כדי לקבל זויות שונות על הנושא. הלימודים מהנים ואני במיוחד שמח לגלות את היכולות שכבר קיימות בי מקבלות העצמה והרחבה.

לקראת כנס, אני פוגש את האחראים ובודק מהו הויז'ן שלהם וכיצד אוכל לעזור להם להפוך את הרעיון הזה למציאות. אני לומד את התכנים הרלוונטיים, "נכנס לראש" של באי הכנס ומנסה להבין גם מה יעניין אותם, איך לדבר בשפתם ואיך לשמור אותם קשובים, משתתפים ונהנים.

ברשימת החברות שבחרו בי להנחות כנסים וימי עיון שלהם נמנים: Cimatron, Metalix, Quest, NUR Macroprinters, STM, Rotem, Plasson, Ceragon, RadCom ועוד… חלקם בארץ וחלקם, באנגלית (ואף לרגעים נהניתי לשבור את שיני בצרפתית וביפנית), בחו"ל.

קרא עוד על כנסים שהנחיתי בעבר.

הנחיית כנסים ואירועים – הנה מספר המלצות מחברות ששכרו את השירות שלי …

מכתב תודה מחברת STM - הנחייה מכתב תודה מחברת SAMTEC על כנס מכתב תודה מכללית מחוז דן על הנחיית כנסים מנחה אירועים - מכתב תודה מחברת CIMATRON מכתב תודה מQUEST ACS על הנחיית יום עיון מכתב תודה מMETALIX על הנחיית כנס מכתב תודה מ CERAGON על הנחיית כנס בתאילנד

תמונות מאירועים עסקיים בהנחייתי:

חברת NUR בתאילנד - אירוע על החוף הנחיית כנסים עבור קופת חולים כללית - תוכניות עבודה הנחיית כנס תקשורת בעזרת קסמים עבור חברת Ceragon בתאילנד מנחה אירועים - לא חבל? :-) קסם החבלים משתלב היטב בכנס הקוסם מתחבר לנושאי הכנס - קסמים מטפוריים מנחה את הכנס עם קסמים - אורי אשכנזי OMG אורי אשכנזי OMG - מעביר מסרים במופע מנחה אירועים - קוסם קלוז אפ עסקי בקבלת פנים לכנס Nur Macroprinters - קסמי קלוז אפ על החוף

בארצנו מתקיימים בכל שנה מאות כנסים וימי עיון. בואו נעשה את המיטב כדי שהכנס הבא יהיה מרתק ומקסים!

ספרו לי על הכנס הבא שלכם…

חזרה לדף אירועים עסקיים


אפשר לשתף את הקסם...