מופעי קסמים חינוכיים לבתי ספר, חטיבות ותיכונים

אפשר לשתף את הקסם...

מופע קסמים לילדים ונוער

– חינוכי, חיוכי ומדהים

מופע קסמים לילדים ונוער שיפתיע, יצחיק וידהים. קטעי הקסמים והטלפתיה משתפים את הקהל ומספקים, בנוסף לערך הבידורי שלהם, גם חינוך לרגישות, לפירגון, למנהיגות ועוד.

בנוסף ל"וואו!" וה"איך עשית את זה?" אורי מעורר את הילדים לחשוב כיצד הם הקוסמים בחיים שלהם.
הנושא החם במופע הוא ההבדל שבין קסמים לניסים. במהלך המופע אורי מגלה לילדים שגם הקוסם לא ממתין לנס שיתרחש אלא גורם לו לקרות באמצעות תחכום, אסטרטגיה, זריזות, הסחה וגם… רגישות.

אורך המופע כשעה והוא מפעיל את הילדים, גורם לאינטראקציות מעניינות ומצחיקות ומשאיר אותם נפעמים ונרגשים.

פרט למופע הרגיל שאותו הוא מבצע לבד, בחר אורי לשתף פעולה עם הסופרת זוהר אביב ויחד הם נותנים לילדים חוויה עם ערך מיוחד ובלתי נשכח…

"יד הפלא" – מפגש סופרת וקוסם

מופע בחוכמולוג הוד השרון עם זוהר אביב

הסופרת זוהר אביב, והקוסם אורי אשכנזי, יצרו יחדיו מופע קסמים לילדים ונוער המשלב ספרות וקסם, בנושא – יחסים, מניעים והפלא שבכולנו.

הקוסם מראיין את הסופרת על כתיבתה ויצירותיה וכך, מתוך ניסיון להבין ולהמחיש את תשובותיה, הילדים מתוודעים למושגים כגון: נאמנות, שקרים, סובייקטיביות, יצירתיות, פרשנות, קסם ועוד.

מושגים אלה מומחשים ע"י קטעים ספרותיים מתוך הסדרות יד הפלא וכוח הלב, וכן על ידי קטעי הקסם והטלפתיה בביצוע הקוסם.

המופע מצליח לרתק ולגעת באלה מהקהל שיש להם תפיסה חזותית וגם באלה שיש להם תפיסה שמיעתית.

אורך המופע כ55 דקות והוא מתאים לגילאי 8-14 וגם כמופע לכל המשפחה. קיראו עוד על המופע.

השיחה בגובה העיניים בנושאים מורכבים הנובעים מספריה של זוהר אביב כמו למשל אמפתיה ופרשנות בקשר חברתי, והקסמים פוערי העיניים של אורי אשכנזי, היוו שילוב מיוחד שיוצר מופע רגיש ומצחיק שנכנס ללב הילדים. ( בגילאי 8-12) ולא פחות חשוב, היתה אינטראקציה מושלמת עם הקהל שהשתתף ולקח חלק פעיל בקסם שנוצר על הבמה, נהננו מאד לארח אתכם בספריית ערד.

מיכל- ספרנית ילדים.

יוצרי מופע קסמים לילדים ונוער "יד הפלא":

זוהר אביב, היא סופרת פופולארית שכתבה למעלה מ-50 ספרי ילדים, ביניהם הסדרות הידועות- חבורת כוח המוח, יד הפלא, כוח הלב ומסע מצמרר. כמו כן כתבה ספורים המיועדים לילדי חטיבה- סדרת כוח הלב, חברה של חייל, ועוד.

אורי אשכנזי, קוסם למעלה מ-20 שנה שהופיע בכל רחבי העולם וגם השתתף בתכניות טלוויזיה רבות. (ילדים רבים מכירים את אורי בגלל תפקידו בתוכנית הפיג'מות כ"זאזי בזאזי")

מטרת המופע היא להביא את הנוער לקרוא ספרים, להתעניין בזולת וברגשותיו, לקרב אותו לעשייה אמנותית, לרגש ולשתף בסודות החשובים באמת: אלה שבלב.

מכתב המלצה שהתקבל לאחר מופע בבית ספר רעות בהרצליה, ועוד מכתב ממופע לילדים בפנימייה. אתם מוזמנים להצטרף לדף המופע בפייסבוק ולעשות לו לייק.

להזמנת מופע קסמים לילדים ונוער נא למלא את פרטי האירוע במלואם.

אנא השאירו הודעה בצד הדף… או כאן


אפשר לשתף את הקסם...
אורי אשכנזי - פלאים ופליאה - אימון, הרצאות, מופעים