גלריית תמונות

אפשר לשתף את הקסם...

איך יוצרים אירוע בלתי נשכח?!

השמחה שקוסם יכול להביא לאנשים

תמונות יכולות לשמר את הקסם של אירוע בלתי נשכח, אבל הקסם האמיתי שלי הוא בחוויה המיוחדת שהקסמים יעוררו בו. תמצאו פה תמונות ממגוון אירועים כגון: מופעים לחברות, הנחיית כנסים, קידום מכירות בתערוכות מקצועיות, קסמי קלוז אפ ושטח, מופעי קסמים באירועי שיווק, אירועים פרטיים כגון בר מצווה, בת מצווה, חתונה, יום נישואין, ברית מילה ועוד. כמו כן תוכלו למצוא תמונות ממופעים שעשיתי בהתנדבות כקוסם וכאמן תעתועי חושים.

אני מאוד נהנה להקסים ולהלהיב אנשים וכנראה רואים את האושר שלי בתמונות השונות. כל אירוע הוא הזדמנות להקסים וכל קסם פותח משהו בלב האנשים סביב וכמובן בלבי. אתם יוצרים את הקסם. אני פשוט נהנה ממנו.

תודה לכל הצלמים ששלחו לי תמונות שלי באירועים בהם צילמו. לצערי יש פה תמונות שאינני זוכר מי צילם אותן, אבל אציין את צביקה גולדשטיין, נילי מאירי, פלג אלקלעי, ירון עיני, יוחנן הראל, שרון בן שימול ועוד.
אם צילמתם אותי באירוע, אודה לכם אם תשלחו אלי את התמונות וקטעי הוידאו כדי שאוכל להעלות אותם!

לגלריית הוידאו

קסמי קלוז אפ במרכז שירות אי שם בדרום אירוע בלתי נשכח בתאילנד - קסמים על החוף קסמי קלוז אפ במרכז שירות  אירוע בלתי נשכח - קסמי קלוז אפ קסמי קלוז אפ באירוע חברה על החוף - אירוע בלתי נשכח קסמי קלוז אפ באירוע חברה לפורים אירוע בלתי נשכח בבר מצווה - גם לילדים צריך קצת קסם אירוע בלתי נשכח - קסמי קלוז אפ באירוע בר מצווה - פליאה היא חלק בלתי נפרד קסמי קלוז אפ באירוע קסמי קלוז אפ במהלך כנס אי שם בתאילנד קלוז אפ בקבלת פנים לכנס  קלוז אפ זה דבר שעלול ליצור התקהלויות קסמים ליד השולחנות במסיבת בר מצווה פורימית - אירוע בלתי נשכח תמונה ישנה וחביבה במיוחד ממסיבת בר מצווה מסיבת בר מצווה במקום בלב מופע עם חתן השמחה באירוע בר מצווה בקימבה - אירוע בלתי נשכח אירוע מדהים במקום בלב רעננה בר מצווה עם מופע מקסים - אירוע בלתי נשכח קלוז אפ באירוע קסמי קלוז אפ באירוע באטלנטה קלוז אפ באירוע בלוס אנג'לס הופעת קלוז אפ עבור חברת פלאפון במרכז שירות אירוע בלתי נשכח עבור אורי - שבוע ישראלי בMAGIC CASTLE. מימין לשמאל: יגאל מסיקה, מייק אלקן, מאיר ידיד, ירון פרזי, לטישיה והלל, אסי ווינד, אורי אשכנזי, ועמוס לבקוביץ' ז"ל. עוד הופיע דייויד שימשי. על הבמה עם נער בר המצווה בת מצווה בלוס אנג'לס - אירוע בלתי נשכח אירוע בלתי נשכח בתאילנד - כשעושים קסמים בתערוכה פתאום קורים דברים מוזרים בהנחיית משחקים עם אורחי התערוכה בביתן Scale MP קסמי קלוז אפ בפורים בין המשרדים קסמי קלוז אפ בין המשרדים בפורים קסמי קלוז אפ בחברת פלאפון פורים במפעל - אירוע מיוחד ומקסים אירוע בלתי נשכח - הופעה בספינה בקריביים שצולמה לטלויזיה אירוע בלתי נשכח במלון הרודס אילת - קסמים ליד השולחן של ביבי ושרה נתניהו הוא באמת באויר? מהמופע במיני ישראל תמונה של תומר מהמופע שלי בצוותא קצת אשראי והכרטיס יעוף מחברים בין הילדות לבגרות - אירוע בר מצווה אירוע בלתי נשכח כשהנחתי את הביתן של CA  בתערוכת מחשבים - קידום מכירות בתערוכה מופע פורים למען עמותה התומכת בתסמונת UP אירוע Happy Hour עם קוסם קלוז אפ קסמים וצחוקים במרכזי השירות של פלאפון ברחבי הארץ מתמודד מול קהל של סקפטים מכל הסוגים קלוז אפ לעובדי מפעל סודה סטרים  מופע בלובי של בית החולים שניידר - תרומה לסטארלייט לכבוד חנוכה - מופע שנתי 2014 קסמים וצחוקים במרכזי השירות של פלאפון ברחבי הארץ עם מטבעות שעוברות דרך שולחן, בפני קהלים מגוונים קסמים וצחוקים במרכזי השירות של פלאפון ברחבי הארץ עם משחקים ושיבושי לשון מחבר את האווטאר למציאות... מופע לכבוד פורים עם משה חרלופסקי אירוע בלתי נשכח - אנשים מחזיקים את הידיים שלי, מוודאים שאני לא משתמש בשום סוג של זריזות ובכל זאת הקסם מתרחש. אין אימפוסיבל. יש איי אם פוסיבל. I M POSSIBLE אירוע בלתי נשכח - עם יובל רבין לאחר צילומי בשידור חי עם דן שילון - מחליפים שטרות :-) אירוע בלתי נשכח בו דניאל בני הפך להארי פוטר ביום הולדתו השישי הופעת רחוב בקובנט גארדן בלונדון אירוע בלתי נשכח עם חמי, הסופר פוצ'ו בצוותא - מופע שהפיק בועז פייפר - מחפשים עט הקוסם אורי אשכנזי OMG - מופע שמחבר את החתן עם הכלה בקסם! במופע למפעל סודה סטרים להבים עם חברת הפקות ערוגות הבושם קסם מטבעות - קסמי קלוז אפ באירוע שטח פורים סודה סטרים

רגעים של קסם עם אנשים הם שיוצרים אירועים בלתי נשכחים!

בואו נשתה לחיי רגעים מיוחדים נוצרים כשההסברים נעלמים ואפילו המילה "איך?!" מתפוררת לאבק כי זה כל כך בלתי אפשרי… ונשאר רק הרגש של הפליאה. זהו אירוע בלתי נשכח!

מתכנן את האירוע הבא שלך? – כתוב אלי


אפשר לשתף את הקסם...