גלריית תמונות


לגלריית הוידאו

קסמי קלוז אפ במרכז שירות אי שם בדרום קסמים על החוף קסמי קלוז אפ במרכז שירות  קסמי קלוז אפ באירוע משפחתי קסמי קלוז אפ באירוע חברה על החוף קסמי קלוז אפ באירוע חברה לפורים קלוז אפ גם עבור הילדים קסמי קלוז אפ באירוע בר מצווה קסמי קלוז אפ באירוע קסמי קלוז אפ במהלך כנס אי שם בתאילנד קלוז אפ בקבלת פנים לכנס  קלוז אפ זה דבר שעלול ליצור התקהלויות קסמים ליד השולחנות במסיבת בר מצווה פורימית תמונה ישנה וחביבה במיוחד ממסיבת בר מצווה מסיבת בר מצווה במקום בלב מופע עם חתן השמחה באירוע בר מצווה בקימבה אירוע מדהים במקום בלב רעננה בר מצווה עם מופע מקסים קלוז אפ באירוע קסמי קלוז אפ באירוע באטלנטה קלוז אפ באירוע בלוס אנג'לס הופעת קלוז אפ עבור חברת פלאפון במרכז שירות שבוע ישראלי בMAGIC CASTLE. מימין לשמאל: יגאל מסיקה, מייק אלקן, מאיר ידיד, ירון פרזי, לטישיה והלל, אסי ווינד, אורי אשכנזי, ועמוס לבקוביץ' ז"ל. עוד הופיע דייויד שימשי. על הבמה עם נער בר המצווה בת מצווה בלוס אנג'לס כשעושים קסמים בתערוכה פתאום קורים דברים מוזרים בהנחיית משחקים עם אורחי התערוכה בביתן Scale MP קסמי קלוז אפ בפורים בין המשרדים קסמי קלוז אפ בין המשרדים בפורים קסמי קלוז אפ בחברת פלאפון פורים במפעל - אירוע מיוחד ומקסים הופעה בספינה בקריביים קסמים ליד השולחן של ביבי ושרה נתניהו הוא באמת באויר? מהמופע במיני ישראל תמונה של תומר מהמופע שלי בצוותא קצת אשראי והכרטיס יעוף מחברים בין הילדות לבגרות - אירוע בר מצווה קוסם בתערוכת מחשבים - אורי אשכנזי OMG מופע פורים למען עמותה התומכת בתסמונת UP אירוע Happy Hour עם קוסם קלוז אפ קסמים וצחוקים במרכזי השירות של פלאפון ברחבי הארץ מתמודד מול קהל של סקפטים מכל הסוגים קלוז אפ לעובדי מפעל סודה סטרים  מופע בלובי של בית החולים שניידר - תרומה לסטארלייט לכבוד חנוכה - מופע שנתי 2014 קסמים וצחוקים במרכזי השירות של פלאפון ברחבי הארץ עם מטבעות שעוברות דרך שולחן, בפני קהלים מגוונים קסמים וצחוקים במרכזי השירות של פלאפון ברחבי הארץ עם משחקים ושיבושי לשון מחבר את האווטאר למציאות... מופע לכבוד פורים עם משה חרלופסקי אנשים מחזיקים את הידיים שלי, מוודאים שאני לא משתמש בשום סוג של זריזות ובכל זאת הקסם מתרחש. אין אימפוסיבל. יש איי אם פוסיבל. I M POSSIBLE עם יובל רבין לאחר צילומי בשידור חי עם דן שילון - מחליפים שטרות :-) דניאל בני הפך להארי פוטר ביום ההולדת השישי שלו הופעת רחוב בקובנט גארדן בלונדון עם הסופר פוצ'ו בצוותא - מופע שהפיק בועז פייפר - מחפשים עט הקוסם אורי אשכנזי OMG - מופע שמחבר את החתן עם הכלה בקסם! במופע למפעל סודה סטרים להבים עם חברת הפקות ערוגות הבושם קסם מטבעות - קסמי קלוז אפ באירוע שטח פורים סודה סטרים

תמונות מאירועים עם אמן תעתועי חושים

השמחה שקוסם יכול להביא לאנשים

תמונות מאירועים כגון: מופעים לחברות, הנחיית כנסים, קידום מכירות בתערוכות מקצועיות, קסמי קלוז אפ ושטח, מופעי קסמים באירועי שיווק, אירועים פרטיים כגון בר מצווה, בת מצווה, חתונה, יום נישואין, ברית מילה ועוד. כמו כן תוכלו למצוא תמונות ממופעים שעשיתי בהתנדבות כקוסם וכאמן חושים.

תודה לכל הצלמים ששלחו לי תמונות שלי באירועים בהם צילמו. לצערי אינני זוכר את כולם, אבל אציין את צביקה גולדשטיין, נילי מאירי, פלג אלקלעי, ירון עיני ועוד.
אם צילמתם אותי באירוע, אני אשמח אם תשלחו אלי את התמונות וקטעי הוידאו כדי שאוכל להעלות אותם!

מופעי קסמים שיוצרים אירועים נפלאים!