אמן חושים לבר מצווה – הילד מנטליסט…


קוסם לבר מצווה – הילד החוגג ב(הוקוס)פוקוס!

בקבלת הפנים, בין השולחנות ובמופע שיהפוך את חתן השמחה למנטליסט, אורי מצחיק, מלהיב ומקסים את האורחים שלכם בגובה העיניים, בחיוך וממש מתחת לאף!

חוגגים בת מצווה? <<

אטרקציה בקבלת הפנים

כבר בכניסה למסיבת בר המצווה אורי פוגש את האורחים אותם הוא מרתק בקטעי טלפתיה וקסמים ששוברים את הקרח ומחממים את האוירה. לאורך האירוע כולו תמצאו קהל מתגודד סביב אורי שמטריף את דעתם עם קלפים, מטבעות, קריאת מחשבות, טלקינזיס (הזזת חפצים בכח המחשבה וכמובן הפיזיקה) בין השולחנות עם הקסמים והרעיונות המופלאים שלו.

אמן חושים במופע עם חתן בר המצווה

אורי גם יערוך מופע קסמים מצחיק ומדהים בשיתוף הנער החוגג ובו תגלו שהילד קיבל לכבוד האירוע כוחות-על של מנטליסט המאפשרים לו לקרוא מחשבות של אורחים, לחבר חבלים שנגזרו כדי לסמל את החיבור שבין הילדות לבגרות, לנבא רגעים שעוד לא קרו, לגלות דברים שהוא לא יכול לדעת ובסופו של דבר אתם תתפלאו איך חתן בר המצווה הפך לאמן חושים!

במהלך המופע אורי גם מברך את הילד באופן קסום ומיוחד שישאר איתו כמזכרת מן האירוע.

אורך המופע הפרונטלי מותאם לצרכי האירוע והוא מרתק, משעשע ומבדר את המבוגרים והילדים כאחד.

מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה למשפחת הרצוג מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה למשפחה דתית  מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה 2 מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה

כתבה שהתפרסמה על אורי באתר של אירועים:

קסם של אירוע

כבר מהצצה באתר שלו ובמגוון מכתבי התודה שקיבל הבנו שאנו עומדים לפגוש מישהו מיוחד. כשהגענו לגן האירועים חלק מהאורחים כבר הגיעו וביניהם מצאנו את אוֹרי אשכנזי, אמן הבלתי ייאמן, מקסים אותם בקבלת הפנים.

אנשים התגודדו סביבו, מביטים בו משועשעים, משמיעים מדי פעם קולות צחוק ותימהון. אשכנזי הזיז חפצים מבלי לגעת בהם, מצא קלפים שאנשים חשבו עליהם, קרא מחשבות, כופף כפיות, ואפילו הרגשתי שהוא נוגע לי באף, בעוד שהאחרים נשבעו שהוא לא נגע בי כלל.

הוא העלים טבעת יהלום ו…גם החזיר אותה לאורחת לחוצה במיוחד שהגיעה מארה”ב. ואת כל הדברים האלה הוא עשה ממש מתחת לאף שלנו, באופן שגרם לנו להעריך לא רק את המיומנות שלו, אלא גם את האופי הנעים והנינוח שלו. מבוגרים, ילדים ואפילו הסבים והסבתות לא הפסיקו לחייך למראה הקסמים שלו.

כשנכנסנו לתוך האולם הסתבר שאוֹרי עובר בין השולחנות ודואג לכך שגם בפנים יעלו האורחים חיוך על הפנים: מטבעות נעלמו לתוך השולחן, חפצים נשלפו מאזניהם של אנשים, העניבה שלו התנועעה בסגנון נחש קוברה, ובעיקר הוא גרם לאנשים להרגיש שהם בקסם של אירוע.

הוקוס פוקוס ששם את בני המצווה בפוקוס

לאחר הארוחה הזמין אוֹרי את חתן השמחה לעלות לבמה לקטע שבו בן המצווה עצמו הופך לקוסם. הילד הצליח לאחות שני חבלים גזורים לחבל אחד, משל לחיבור שבין הילדות לבגרות, ממש כמו אמן חושים הצליח הנער לגלות מחשבות של אנשים מהקהל ואף שלף שטר של מאתיים שקלים מתוך לימון. המופע היה מדהים ומרתק, וכששאלנו את הורי הילד במשך כמה זמן התאמן למופע, אמרו לנו שהוא לא ערך אפילו חזרה אחת.

כששאלנו את אוֹרי איך זה קרה שהילד הצליח לעשות את כל הדברים האלה, אוֹרי חייך ואמר: קסם של חתן בר מצווה!

לאחר ראיון קצר, הצלחנו לדלות מפיו את הפרטים הבאים: אוֹרי למד קסמים משך כשנתיים ב”מג’יק קאסל” בה שוכנת האקדמיה לאומנויות הקסמים, בלוס אנג’לס. בנוסף למד תיאטרון בבית צבי.

על השאלה “האם אתה קוסם, מנטליסט או אמן חושים?” הוא השיב: “אני קודם כל בן אדם!”

אורי הנחה סדרת תוכניות טלוויזיה בשם “ש.ק.ר” בערוץ 6 והופיע בתוכניות אירוח (אצל דן שילון, ‘מילקשייק’ עם צופית גרנט) והילדים מכירים אותו מהסדרה “הפיג’אמות” בה התארח כ”זאאזי בזאאזי“.

ועוד מספר תמונות ממופעים באירועי בר ובת מצווה שונים בהם הקסים אורי את האורחים – בחלקם רואים את הפליאה על פניהם 🙂

הקוסם למבוגרים אוֹרי אשכנזי מקסים לכם אירוע מדהים!

התקשרו: 052-2624043

הערה:

אם הזמנתם אטרקציות נוספות לאירוע, אורי ישתלב איתם בשמחה. באירועים אינטימיים, אורי מהווה אטרקציה מדהימה ומבדרת לכל אורחי בר/ת המצווה!

מזל טוב!

אז ספרו לי על אירוע בר המצווה המיוחד שאתם מתכננים… תאריך ושעה, מיקום, מספר אורחים ועוד משהו.

במקרה של בעיה בשליחת הטופס נא היכנסו לדף צור קשר או התקשרו לטל: 052-2624043

חזרה לדף המופעים