קוסם שהופך בת מצווה לבת מצWOW!

אפשר לשתף את הקסם...

קוסם לבת מצווה – "הילדה פתאום קוראת מחשבות!?"

חוגגים בת מצווה? – מזל טוב!

חוגגים בר מצווה? <<

יש דרכים רבות ושונות לחגוג את האירוע וכבר יצא לי לחגוג עם משפחות במקומות מיוחדים כמו: בתוך מערות, ליד הכותל, על מטוס בטיסה משפחתית לחו"ל, באולם אירועים, ואפילו סתם כך בבית. לאירוע מזמינים בדרך כלל מגוון רחב של אורחים: ילדים, נוער, מבוגרים ואף קשישים (למרות שהופעתי פעמים רבות גם במסיבות בת מצווה במועדונים שבהם היו בני נוער בלבד) ולכן מצאתי פתרון של מופע אמן חושים לבת מצווה שמתאים לרוב הקהלים, נוגע ללב כולם, משמח את החוגגים ושם את כלת השמחה במרכז תשומת הלב.

קוסם בקבלת הפנים

אני פוגש את האורחים כבר בכניסה למסיבת בת המצווה, מרתק אותם בקטעי טלפתיה, טלקינזיס, וקסמי קלוז-אפ (קסמים שעושים ממש מתחת לאף עם קלפים, מטבעות, חפצים אישיים ועוד). קטעים מצחיקים ומפליאים ששוברים את הקרח ומחממים את האוירה.

גם לאחר קבלת הפנים ולאורך האירוע כולו תמצאו קהל מתגודד סביב הקסמים שלי – בקלפים, מטבעות, קריאת מחשבות, הזזת חפצים בכח המחשבה (והפיזיקה) וההשפעה המאגית שלי בה אני גורם לפיותיהם להיפתח בפליאה, ולפרצי צחוק בלתי נשלטים לצאת מהם.

אמן חושים לבת מצווה בו הילדה הופכת למנטליסטית!

לאחר הסעודה אציג בפני האורחים מופע טלפתיה וקסמים שמשתף את כלת בת המצווה במהלכו מתברר שהיא קיבלה לכבוד האירוע כוחות-על המאפשרים לה לגלות דברים שהיא לא אמורה לדעת, לחבר חבלים שנגזרו כדי לסמל את החיבור שבין הילדות לבגרות, לנבא רגעים שעוד לא קרו ואפילו לחוש את מה שאדם אחר מרגיש וחושב – טלפתיה של ממש… נערת בת המצווה הפכה למנטליסטית!

במהלך המופע אני גם מברך את החוגגת בדרך קסומה, הומוריסטית ומרגשת שתישאר איתה כמזכרת.

אורך המופע הפרונטלי מותאם לצרכי האירוע והוא מרתק, משעשע ומבדר את המבוגרים והילדים כאחד.

מכתבי המלצה מאירועי בר ובת מצווה שונים:

מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה למשפחת הרצוג מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה למשפחה דתית מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבת מצווה 2 מכתב תודה על אירוע כקוסם לבת מצווה מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה 2 מכתב תודה על קסמי קלוז אפ ומופע קסמים בבר מצווה

מספר תמונות מאירועי בר ובת מצווה שונים בהם הקסמתי את האורחים – בחלקם רואים את הפליאה על פניהם 🙂

בת מצווה מוארת במיוחד קוסם לבת מצווה במסיבה בתל אביב (בתחפושת) אמן חושים לבת מצווה בלוס אנג'לס כשעושים בבר המצווה קסמי קלוז אפ זה לא רק לגדולים על הבמה עם נער בר המצווה קוסם בבר מצווה עם מופע מקסים שהופך את חתן השמחה למנטליסט קלוז אפ באירוע בר מצווה Close-up Magic at events with miracles happening in people's hands קוסם עם קלפים באירוע בר מצווה בבית כנסת רפורמי באירוע בר מצווה, מופע מצחיק ששם את חתן המסיבה במרכז ומשתף גם אורחים אחרים

ספרו לי על החלום שלכם. אשמח להקסים גם לכם אירוע מדהים!

התקשרו: 052-2624043


אפשר לשתף את הקסם...