ספר לי על האירוע שלך ואתאים לך את המופע הנכון

אפשר לשתף את הקסם...

אמן חושים קומי – תפריט מופעים לאירועים

לצחוק! להתפלא! לחגוג! 

לאירועים פרטיים:

סטנדאפ מג'יק לאירועי חברה וערבי צוות

מופע סטנדאפיסטי מטאפורי של אמן תעתועי חושים קומי במופע מפליא לערב חברה!
המופע מתובל בהומור רב, חוויות מדהימות ומשאיר את הקהל עם הרבה חומר למחשבה. מופע קסמים מצחיק לכל המשפחה.  האם הכל באמת אפשרי? האם משאלות מתגשמות? מופע פילוסופי מטפורי בסגנון סטנדאפ המתאים לערבי גיבוש, לאירועי חברה וגם לאירועים פרטיים.

אמן חושים קומי – רעיון לבר מצווה

אירועי בר ובת המצווה שאורי מופיע בהם הופכים כבמטה קסם לאירוע שכולם יוצאים ממנו עם WOW גדול. הכוכב הוא חתן/כלת השמחה שכמו אמן חושים, מצליח לעשות את הבלתי יאמן ולא רק לחבר בין הילדות לבגרות אלא לחבר בין אנשים, לקרוא את מחשבותיהם ובעיקר לצחוק להנות. לאירוע בר/בת מצWOW!

מסיבות יום הולדת/ יום נישואין

במאי 2010 הוזמן אורי להופיע במועדון הקוסמים המכובד ביותר בעולם The Magic Castle, בחדר הקלוז-אפ. לשם כך הוא יצר מופע קסמים המותאם לקהל של עד 40 איש העוסק ביחסים ובאהבה – "אהבה בקלוז-אפ". מופע שמתאים לימי נישואין או כשאתם רוצים  לחגוג יום הולדת למישהו שאוהבים.

מופעי קסמים לילדים ונוער

בנוסף למופע הרגיל שאורי עושה עבור בני נוער, יצר אורי יחד עם הסופרת זוהר אביב את "יד הפלא". פרוייקט מיוחד ומקורי המשלב את יכולותיו הקסומות של אורי עם המסרים הספרותיים של זוהר. ראיון בימתי משולב בקסמים אינטראקטיביים עם סופרת הילדים המוכשרת והיצירתית זוהר אביב ובהשתתפותה. המופע מותאם לילדים ביסודי ובחטיבות הביניים בגילאים 8-12. מופע קסמים חינוכי מבדר ומדהים.

קוסם קלוז אפ – קוסם לחתונות / קוסם לברית 

את הקסמים של אורי כדאי לא רק לראות, אלא לגעת ולחוש את הקסם מתרחש בלי שום דיסטאנס, מתחת לאף. לכן באירועים מיוחדים, חתונות, בריתות ואירועים מתמשכים, אורי מסתובב בקהל האורחים, בין השולחנות או ליד הבר ומשאיר את האורחים שלכם המומים, צוחקים ונלהבים! – הקלוז אפ של אורי הופך גם את המבוגרים הסקפטיים ביותר לילדים צמאי פליאה!

מופעים פתוחים – בואו להשתתף

מדי פעם אורי עורך מופעים פתוחים במכירת כרטיסים. על המועד הבא נשמח לעדכן אתכם ממש כאן… ובקרוב!

בינתיים מומלץ לעשות לייק לדף הפייסבוק של אורי ולקבל ממנו עדכונים.

לאירועים עסקים וקידום מכירות ממקסם.

אנא מלא את הפרטים כדי שאוכל לבדוק אם וכיצד אוכל לספק את השירות המתאים ביותר לאירוע שלך…


אפשר לשתף את הקסם...
אורי אשכנזי - פלאים ופליאה - אימון, הרצאות, מופעים
WhatsApp שלח הודעת WhatsApp