קוסם קלוז אפ לאירוע עסקי, קבלות פנים ועוד…

אפשר לשתף את הקסם...

תמונות מאירועים שונים עם אורי אשכנזי, קוסם קלוז אפ לאירוע עסקי, אירועים פנימיים, ערבי לקוחות ועוד

קסמי קלוז אפ במרכז שירות קסמים על החוף - קוסם קלוז אפ קוסם קלוז אפ במרכז שירות אי שם בדרום קסמי קלוז אפ במהלך הנחיית כנס אי שם בתאילנד קוסם קלוז אפ באירוע משפחתי במודיעין קסמי קלוז אפ באירוע חברה על החוף בתאילנד קוסם קלוז אפ באירוע חברה לפורים קלוז אפ גם עבור הילדים קסמי קלוז אפ באירוע משפחתי קוסם קלוז אפ באירוע בר מצווה קסמי קלוז אפ באירוע קוסם קלוז אפ באירוע בר מצווה במקום בלב Happy Hour בסיסקו ירושלים - קוסם קלוז-אפ קלוז אפ בקבלת פנים לכנס אורי אשכנזי, קוסם קלוז-אפ בהופעה בפני משפחת נתניהו באילת מלון הרודס

מה זה קוסם קלוז אפ לאירוע עסקי?

קוסם גורם להתרחשויות המנוגדות לחוקי הטבע לכאורה. קוסם קלוז-אפ משתמש בחפצים זמינים כמו שטרות כסף, מטבעות, כלי כתיבה, קלפים, שרוכים, טבעות וכרטיסי אשראי כדי לערער את התפיסה, המחשבה וההגיון של הקהל. זה קורה ממש מתחת לאף, במרחק של לא יותר ממטר או שניים מהקהל וגורם אפילו לספקן הגדול ביותר להבין שהמציאות יכולה לתעתע בו גם כשהוא בוחן אותה ממש מקרוב.

כשאני מוזמן לאירוע נטוורקינג, אני פוגש את הקהל בקבוצות קטנות. אני ניגש ומציג את עצמי ומייד קורים שם דברים מופלאים. הסכו"ם מתעוות, אדם אחד מצליח לגלות את מחשבות האחר, קריאות התפעלות וצחוקים רועמים.

לאחר מספר דקות אני עובר ליצור התקהלות במקום אחר, אבל לא לפני שיצרתי מספיק תמהון שיכריח את הצופים לדבר על מה שהם ראו ואיך הצלחתי לעשות את זה. זוהי פליאה שעושה ניסים לאירועים חברתיים!

  • מחפשים מה ישבור את הקרח בקבלת-הפנים?
  • רוצים פסק זמן במהלך יום של פעילות?
  • בא לכם לחבר בין האנשים כדי ליצור תחושה של שיתוף פעולה?
  • מארגנים ארוחת ערב בו רוצים ליצור חוויה משותפת ומאחדת, להוציא אותם מטרדות היומיום, להעביר אותם לחוויה של פתיחות וקלילות?

זה הזמן לשלוף קלף. קלף מנצח – אורי אשכנזי!

קוסם קלוז אפ לאירוע עסקי – בכל הזדמנות שבה רוצים לבדר אנשים באמת, ללא מחסומים, באנגלית או בעברית, ללא מרחק וללא במה, ממש מתחת לאף – מדהים, מצחיק ובלתי נשכח!

את המיומנות שלי רכשתי באקדמיה לאמנויות הקסמים הממוקמת במג'יק קאסל בלוס אנג'לס, אצל כמה מטובי הקוסמים בעולם. הופעתי שם וכאן תמצאו קטע מהופעתי במג'יק קאסל. אני גם משתמש בכישורי המשחק שלי כדי ללבוש דמויות לאירוע המיוחד שלכם!

חיפשת מופע של קוסם קלוז אפ לאירוע אינטימי? לחץ כאן

אורי אשכנזי – קוסם קלוז-אפ לאירוע עסקי. מקרב, מבדר ובלתי נשכח!

מספר דוגמאות לשימוש בקוסם קלוז-אפ ככלי עסקי להעלאת שביעות רצון לקוחות, ניהול כנס, אירוע קידום מכירות, העברת מסרים ועוד:
  • לפני מספר שנים שכרה אותי חברת פלאפון כדי לעבור בין הלקוחות המבקרים במרכזי השירות שלהם. מה עושה קוסם קלוז-אפ לאירוע עסקי עם הלקוחות? עשיתי קסמים ומשחקי ההגיון שהפעילו והסיחו את דעתם מההמתנה, העלו חיוך על פני האנשים ואיפשרו לדברים להתנהל ברוגע. הפעולה העלתה באופן מיידי ופלאי את רמת שביעות הרצון של הלקוחות!
  • הלוגו החדש של החברה, חזון החברה, ברכה לשנה החדשה, או סתם חגיגה פורימית יכולים להוות נושא למופע קלוז-אפ קצר שאני עושה בין משרדי החברה ועובדיה.
  • כשחברת "מבטח-סימון" רצתה להציג את הלוגו החדש שלהם לעובדי החברה, יצרתי מופע קלוז-אפ מתאים והסתובבתי במשך יום שלם במשרדי החברה, הקסמתי את העובדים והעברתי את המסר באופן קליט, קליל ומיוחד.
  • אינספור פעמים השתתפתי בכנסים רפואיים, חקלאיים, ואחרים כדי לקדם מודעות למוצר, שירות או רעיון כלשהו.
  • חברת Sandisk שכרה את שירותי, בנוסף לתערוכות באנגליה ובארה"ב, כדי להציג סדרת מוצרים חדשים שלה בפני סוכני מכירות טלפוניים במספר מוקדים באנגליה. הסתובבתי בין הריבועים והסברתי את הקסם של המוצר תוך הדגמות של קסמי קלוז-אפ והמון צחוקים.
  • חג פורים יכול להפוך לחוויה בלתי נשכחת בזכרון הקולקטיבי של העובדים. אני עובר בין המשרדים וחללי העבודה, מדהים ומפליא אותם בקבוצות קטנות כמו במפעל OSG למשל.

ספר לי על האירוע שלך… כאן


אפשר לשתף את הקסם...
אורי אשכנזי - פלאים ופליאה - אימון, הרצאות, מופעים