קבלות פנים ואירועים עסקיים עם קוסם קלוז-אפ


תמונות מאירועים שונים עם קוסם הקלוז-אפ אורי אשכנזי

קסמי קלוז אפ במרכז שירות קסמים על החוף קסמי קלוז אפ במרכז שירות אי שם בדרוםקסמי קלוז אפ במהלך כנס אי שם בתאילנדקסמי קלוז אפ באירוע משפחתיקסמי קלוז אפ באירוע חברה על החוף קסמי קלוז אפ באירוע חברה לפורים קלוז אפ גם עבור הילדיםקסמי קלוז אפ באירוע משפחתיקסמי קלוז אפ באירוע בר מצווהקסמי קלוז אפ באירוע קלוז אפ באירוע בר מצווה במקום בלב Happy Hour בסיסקו ירושלים קלוז אפ בקבלת פנים לכנס הופעה בפני משפחת נתניהו באילת מלון הרודס

מה זה קוסם קלוז-אפ?

כמו כל קוסם שגורם להתרחשויות המנוגדות לחוקי הטבע, גם קוסם קלוז-אפ משתמש בחפצים יומיומיים שונים כדי לערער את התפיסה, המחשבה וההגיון של הקהל כדי להוציא אותו מהחשיבה הסיבתית הפשוטה, אלא שזה קורה ממש מתחת לאף, במרחק של לא יותר מחמישה מטר וזה גורם גם לספקן הגדול ביותר להבין שהמציאות יכולה לתעתע בו גם כשהוא בוחן את מרכיביה בעצמו.

בקוסם קלוז אפ משתמשים פעמים רבות כדי לחלוץ את הפקק מהתודעה של הקהל… להעביר את האורחים למצב תודעתי פתוח וקליל יותר, עוד לפני האלכוהול בכל מפגש חברתי.

כשאורי מוזמן לאירוע נטוורקינג, הוא פוגש את הקהל בקבוצות קטנות או ביחידים ואז הוא מציג את עצמו ומייד קורים שם דברים מופלאים. קלפים נשלפים, כסף מופיע במקום להיעלם, הסכו”ם מתעוות, המחשבות מתגלות, קריאות התפעלות וצחוקים רועמים. לאחר מספר דקות אורי עובר ליצור התקהלות במקום אחר, אבל לא לפני שהוא יצר מספיק תמהון שיכריח את הצופים לדבר על מה שהם ראו ואיך הוא הצליח לעשות את זה. זוהי פליאה משחררת עכבות שעושה ניסים לאירועים חברתיים!

זה מתאים לשבור את הקרח בקבלת-פנים לאירוע, פסק זמן במהלך יום של פעילות, לחבר בין אנשים שונים במסיבת-קוקטייל, ארוחת ערב או כל אירוע אחר בו רוצים ליצור חוויה משותפת ומאחדת, להוציא אותם מטרדות היומיום, להעביר אותם לחוויה של פתיחות וקלילות.

אירוע עסקי – בכל הזדמנות שבה רוצים לבדר אנשים באמת, ללא מחסומים, באנגלית או בעברית, ללא צורך בתנאים מיוחדים (כגון במה או מרחק) – מדהים, מצחיק ובלתי נשכח!

אורי אשכנזי רכש את המיומנות שלו באקדמיה לאמנויות הקסמים הממוקמת במג’יק קאסל בלוס אנג’לס, אצל כמה מטובי הקוסמים בעולם. הוא הופיע שם וכאן תמצאו קטע מהופעתו במג’יק קאסל. אורי גם משתמש בכישורי המשחק שלו כדי ללבוש דמויות לאירוע המיוחד שלכם!

חיפשת מופע של קלוז אפ? לחץ כאן

קסמי הקלוז אפ של אורי אשכנזי מקרבים, מבדרים ומספקים חויות בלתי נשכחות!

מספר דוגמאות לשימוש בקוסם קלוז-אפ ככלי עסקי להעלאת שביעות רצון לקוחות, ניהול כנס, קידום מכירות ועוד:

לפני מספר שנים שכרה חברת פלאפון את שירותיו של קוסם הקלוז-אפ אורי אשכנזי כדי שיעבור בין הלקוחות המבקרים במרכזי השירות שלהם. הקסמים ומשחקי ההגיון שאורי הפעיל הסיחו את דעתם מההמתנה, העלו חיוך על פני האנשים ואיפשרו לדברים להתנהל ברוגע. הפעולה העלתה באופן מיידי ופלאי את רמת שביעות הרצון של הלקוחות!

הלוגו החדש של החברה, חזון החברה, ברכה לשנה החדשה, או סתם חגיגה פורימית יכולים להוות נושא למופע קלוז-אפ קצר שאורי עושה בין משרדי החברה ועובדיה. אורי משתמש ביכולותיו כשחקן לאירועים אלה ותופר מונולוג שיתאים לתפקיד.

כשחברת “מבטח-סימון” רצתה להציג את הלוגו החדש שלהם לעובדי החברה, אורי יצר מופע קלוז-אפ מתאים והסתובב במשך יום שלם במשרדי החברה, הקסים את העובדים והעביר את המסר באופן קליט, קליל ומיוחד.

 אינספור פעמים אורי השתתף בכנסים רפואיים, חקלאיים, ואחרים כדי לקדם מודעות לרעיון כלשהו.

קסמי הקלוז אפ של אורי במפעל או בבניין משרדים ביום חג יכולים לפרוץ את השער ולהפוך יום של סתם תחפושות לחוויה בלתי נשכחת בזכרון הקולקטיבי של העובדים.

קבלת פנים בכנס בינלאומי, בין השולחנות במרכז שירות של חברת פלאפון, קסמי קלוז אפ בין אורחי הכנס, קידום מכירות באמצעות קסמים, ארוחות ערב עם תוכן מיוחד, אירועי שטח ודוכן קסמים בארץ ובחו”ל. וכן תמונות מאירועים פרטיים: קבלות פנים, מסיבות בר מצווה, ברית, ושמחות אחרות

ספר לי על האירוע…

במקרה של בעיה בשליחת הטופס נא היכנסו לדף צור קשר או התקשרו לטל: 052-2624043