שנה טובה!


הפאזל של אורי - אילו אפשר היה לחבר את כל הפיסות לשלמות אחת גדולה

אני רוצה להודות לך על השנה האחרונה בה איפשרת לי לבדר, להקסים וללמד את חבריך, בני משפחתך, שותפיך לעסקים, לקוחותיך ואורחיך.

בכולנו מפעמות תקוות לשנה החדשה ולשנים שאחריה ואני רוצה לברך אותך ולאחל לך שכוח הקסם שבתוכך יגבור על כל שעומד בדרכך ויאיר אותה באהבה.

שמעת פעם על השעיית ספק?

המושג השעייה (שלילה, דחייה) זכור לנו לרעה מימי בית הספר, אולם עבור מי שחווה אמנות, ספרות, הצגה, סרט או מופע קסמים – מדובר במשהו שונה לגמרי…

השעיית ספק (ע”ע ויקיפדיה) הוא מונח מתחום הספרות, המשמש גם בתחומים שכנים, כמו מחזאות ותסריטאות. מונח זה, מתייחס לנכונות הקוראים או הצופים להתעלם בעת הקריאה או הצפיה ממידת הסבירות, המציאותיות או ההיגיון של הנחות יסוד או של פרטים בסיפור. השעיית הספק משמשת לעתים קרובות ביצירות סוריאליסטיות, פנטסטיות וביצירות מדע בדיוני. את המונח טבע המשורר סמואל טיילור קולרידג’.

כמובן שזה חלק בלתי נפרד גם מאמנות הקסמים. כשרואים מנטליסט שמצליח “לקרוא” את המחשבות של אדם היושב מולו, קוסם שגורם למטפחת לרחף באויר, אמן חושים שמצליח לשנות את הטעם של פרוסת העוגה ממתוקה למרה, אנחנו נהנים להשעות את הספק שלנו למען חוויית הפליאה.

מאחר ואנו נכנסים לשנת תשע”ה… אני רוצה לאחל לכולנו קסמים אמיתיים יחד עם השעיית הספק.

אברא כדברא ושנת תשע”ה נפלאה!

חג שמח!

אורי

 


אודות קוסם ומנטליסט - אורי אשכנזי

אורי אשכנזי - קוסם ומנטליסט. כקוסם יש לי את המקצוע ההגון ביותר: אני מבטיח לכם שאני "אעבוד עליכם", ואז אני מקיים בדיוק את מה שהבטחתי… למרות שאני מייצר אשליות, התשוקה האמיתית והחיפוש המתמיד הוא אחר האמת… זו שנמצאת נסתרת תמיד, אבל משפיעה על הכל. הקסם האמיתי. מעט מהדברים הללו אני גם מפרסם במאמרי האתר. אני נהנה מאוד להקסים אנשים ולגרום להם לראות דברים אחרת. מקווה לפגוש ולהקסים גם אותך! Ori Ashkenazy OMG - Magic that makes sense! - Shows, Lectures, Magical Promotional Attraction

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

16 − seven =