קוסם ופסיכולוג בחיבור מעצים

אפשר לשתף את הקסם...

כשעולמות הקסמים והפסיכולוגיה מתחברים – הכל אפשרי

לפני מספר שבועות סיפרתי לחבר על סדנאות הפליאה שאני עורך והערך הפסיכולוגי הגדול שהן מייצרות למשתתפים בהם. הוא הריץ חיפוש בגוגל על קסמים ופסיכולוגיה ומצא מספר קישורים של סדנאות שגם עוסקות בנושא. אחד הקישורים האלה משך את תשומת לבי.

זה היה האתר של חיים עמית, פסיכולוג, מנחה הורים, סופר, ואיש שכותב בבהירות רבה על חוויותיו. בין השאר הוא מספר על הדרכים להפיק ערך מהקוסם הפנימי שקיים בכל אחד מאיתנו ועל העצמה של אנשים כדרך ליצירת חברה בריאה.

מצאתי שם דברים שהרגישו מדוייקים וקיבלתי תקווה שאוכל להיתרם מלמידה ממי שפירסם את זה. שלחתי לו מייל והוא השיב מייד בעניין והתלהבות והתחלנו בשליחת מיילים. מתישהו המיילים הפכו לשיחות זום מעניינות, קולחות ומרתקות. גם במפגשים הזומיים המשכנו להרגיש את הקסם קורה והיצירתיות מפכה. החלטנו לפרסם חלק מהדברים שנאמרו שם. אולי זה יוכל לפתוח ערוץ מחשבה גם אצל מטפלים אחרים ואולי גם קוסמים אחרים.

קוסם ופסיכולוג מדברים על קסמים כריפוי – מפגש שפותח את הדרך להעצמה

פרק ראשון: "קוסם ופסיכולוג מתחברים לצורך העצמת אנשים באמצעות קסמים". בפרק, חיים עמית ואוֹרי אשכנזי מתארים את הדרך שעשו, – חיים מפסיכולוגיה לקסמים, ואוֹרי מקסמים לפסיכולוגיה.
הם מספרים כיצד כל אחד מהם גילה את כוחם של דימוי הקוסם ושל קסמים ככלי להעצמת אנשים.
בהמשך הם סוקרים בקצרה שלושה מרכיבים עיקריים בשימוש בקסמים בעבודה עם אנשים. הם גם מדגימים קסם אחד מעורר פליאה. אורך הסרטון 09:45 דקות. הוידאו נערך בכישרון רב על ידי הפסיכולוג חיים עמית.

הפרק השני: "שימוש בקסמים להמחשת נושאים פסיכולוגיים" מתארים חיים עמית, פסיכולוג, ואוֹרי אשכנזי, קוסם ומטפל, כיצד אפשר להדגים למטופלים באמצעות קסמים נושאים פסיכולוגים חשובים בטיפול, יעוץ והדרכה. הנושאים המדוברים בפרק זה הם חיבור רגשי, פרידה רגשית ואמפתיה. הם מומחשים על ידי אורי וחיים בעזרת קסמים פשוטים ומפתיעים. אורך הסרטון 09.35 דקות.

https://youtube.com/watch?v=pDYRODRc9GU%3Fsi%3DBfFXOKZe80OhE4VF

הפרק השלישי: "הקוסם הפנימי מתחזק באמצעות קסם" אם חשבתם שזה לא הגיוני להעלות את הבטחון העצמי באמצעות קסמים… אז הנה הסוד האמיתי. הקוסם והמטפל בקסמים אורי אשכנזי יחד עם הפסיכולוג חיים עמית מדברים על התהליך של חיזוק הבטחון העצמי באמצעות קסמים. העצמה קסומה! אז האם הבלתי אפשרי יכול להפוך לאמיתי?

דברו איתנו על האפשרות להזמין הרצאה בנושא העצמה באמצעות קסמים לאירגון שלכם.


אפשר לשתף את הקסם...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

four + 15 =