מנטליסט? אמן תעתועי חושים? סטנדאפ מג'יק?

אפשר לשתף את הקסם...

שקרן אמיתי

מופע מנטליסט מפליא והומוריסטי למבוגרים ונוער

מופע מנטליסט העוסק בתפיסת המציאות והאושר, בכוח הדימיון להשפיע על חיינו ואף לרפא אותנו. המטאפורות שאני יוצר ומציג הן דרך הביטוי הייחודית שלי כאמן המחפש אמת בתוך עולם האשליות שבו אנו חיים. משחקי המחשבה המתחוללים ביני לבין הקהל יוצרים חוויה מדהימה, שופעת הומור ומעוררת מחשבה.

בין הפלאים תשמעו אנקדוטות מחיי, אעורר בכם שאלות עמוקות וגם אשתף במעט מסודות הקסמים. באופן מפתיע זה גורם לקהל להתפלא עוד יותר, לצחוק ולהישאר מרותקים.

במופע תראו נבואות שמתגשמות בניגוד לכל הגיון, אנשים שמצליחים לעשות דברים שהם עצמם לא האמינו שיוכלו לעשות, פלאים שאין להם כל הסבר אפשרי… ובעיקר, קהל שנפתח וצוחק מכל הלב. 

נ.ב. גם אתם הספקנים תצאו מהמופע הזה עם חיוך ענק. 

משך המופע כשעה.

תמונות מהמופע באירועים שונים:

לפי שיחה מקדימה נתאים את הקטעים במיוחד לקהל, לצרכי המזמין ולאופי האירוע. מתאים בעיקר לאירועים אינטימיים שבהם יש עד מאה איש.

מופע מנטליסט בסגנון סטנדאפ מג'יק מתאים לערבי חברה, ימי גיבוש ולאירועים פרטיים. המופע משתף את הקהל, על הבמה ובמקום הישיבה, מגבש ומביא אופטימיות רעננה לכל אירוע.

יש רק שתי דרכים לראות את החיים, אחת היא כאילו דבר אינו פלאי, השניה כאילו הכל פלאי. – אלברט אינשטיין

כיף לשלב מופע גם עם קסמי קלוז-אפ

קטעים המתרחשים בידיהם של הצופים, ובכך מקרבים לבבות, שוברים את הקרח, מחברים בין אנשים ויוצרים ציפייה ודריכות לקראת המופע.

מיהו השקרן האמיתי?

תחמן מיומן - תמונה מאלית אבני

כמו בכל אמנות, האמן מנסה להביא אמת כלשהי לידי ביטוי דרך אשליות, העמדת פנים, או סמלים. למדתי באקדמיה לאמנויות הקסמים בלוס אנג’לס, ומאז הופעתי ברחבי העולם, הנחיתי כנסים בינלאומיים, והשתתפתי במספר רב של תוכניות טלויזיה בארץ ובעולם. אני משתמש בקסמים כדרך לביטוי אמנותי. אני מאפשר לקהל לחוות קסמים שחוויתי בחיי ולהתעשר מחוויית הפליאה ומה שאפשר ללמוד ממנה.

מופע מנטליסט בסגנון סטנדאפ מג'יק. תצחקו מההפתעות המבדרות, תלמדו על סודות האושר והחשיבה החיובית, תידהמו מהפלאים שיראו לכם בלתי אפשריים, ואם נצליח לאחד את כוחותינו, תחוו באופן ממשי כיצד הקסם אופף את כולנו בכל רגע. קוסם הוא העיסוק ההגון ביותר. הוא מבטיח לעבוד על הקהל ואז מקיים בדיוק מה שהבטיח!

אורי אשכנזי – שקרן אמיתי : מופע מנטליסט שמקסים לכם ערב בלתי נשכח!

מה אמרו על המופע:

  • "היה מקסים. היית מעולה ועשית בדיוק את מה שרצינו. חיברת בין האנשים!"
  • "מצחיק, שנון ומפתיע! ממליצה בחום."
  • "מקסים!!! אופן ההגשה, החן השופע, הרגישות והכשרון פשוט תענוג!!!"
  • "מופע שכולו הפתעות, אמונה בניצחון הדימיון על המציאות, צחוק ומלא אהבה"
  • "הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל, ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה."
  • "ריתקת אותנו במשך זמן רב בערב מקסים בחוויה שהיתה ייחודית במורכבותה מהקסמים עצמם ומאישיותך המלבבת והכובשת. ללא ספק, החבורה שלנו יצאה מערב זה עם חיוך גדול ותחושה של ערב מוצלח ועשיר בחוויות."

חזרה לדף המופעים


אפשר לשתף את הקסם...