סטנדאפ מג’יק – אמן חושים או קוסם?

אמן תעתועי חושים במופע מצחיק ומפליא לכל המשפחה!

הפאזל של אורי - האם אפשר לחבר את כל הפיסות לשלמות אחת גדולה?

משחקי המחשבה שמתחוללים בין אמן חושים לבין הקהל יוצרים חוויה מדהימה ומעוררת מחשבה בנושא תפיסת המציאות שלנו. המופע של אורי מפתיע בנונשלאנטיות שלו, ובתוך המתח, בין הצחוקים וקריאות התדהמה של הקהל, בולט סגנון סטנדאפ מג’יק.

אורי מעלה אבחנות, תמיהות, אנקדוטות וגם משתף במעט מסודות הקסמים, דבר שבאופן מפתיע גורם לקהל להתפלא עוד יותר, לצחוק ולהשאר מרותקים.

במופע תראו נבואות שמתגשמות בניגוד לכל הגיון, אנשים שמצליחים לעשות דברים שהם עצמם לא האמינו שיוכלו לעשות, רגשות שנחשפים למרות שהתאמצו להסתירם, פלאים שאין ואולי עדיף שלא יהיה להם כל הסבר אפשרי… ובעיקר, קהל שנפתח וצוחק מכל הלב. 

גם הספקנים שבקהל יוצאים כשהם מגרדים בראשם וחיוך רחב על פניהם. 

אורך המופע כשעה.

את המופע מתאים אורי במיוחד לקהל, לצרכי המזמין, ולאופי האירוע – בעיקר אירועים אינטימיים שבהם יש עד מאה איש.

מופע סטנדאפ מג’יק מתאים לערבי חברה, ימי גיבוש ולאירועים פרטיים.

את המופע כיף לשלב עם קסמי קלוז-אפ

קטעים המתרחשים בידיהם של הצופים, ובכך מקרבים לבבות, שוברים את הקרח, מחברים בין אנשים ויוצרים ציפייה ודריכות לקראת המופע.

אז מה אומרים על המופע של אורי:

  • “מצחיק, שנון ומפתיע! ממליצה בחום.”
  • “מקסים!!! אופן ההגשה, החן השופע, הרגישות והכשרון פשוט תענוג !!!”
  • “מופע שכולו הפתעות, אמונה בניצחון הדימיון על המציאות, צחוק ומלא אהבה”
  • “הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל, ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה.”
  • “ריתקת אותנו במשך זמן רב בערב מקסים בחוויה שהיתה ייחודית במורכבותה מהקסמים עצמם ומאישיותך המלבבת והכובשת. ללא ספק, החבורה שלנו יצאה מערב זה עם חיוך גדול ותחושה של ערב מוצלח ועשיר בחוויות.”

קטעי המופע באירועים שונים:

הקוסם למבוגרים אורי אשכנזי, המתגאה בתואר: ת תח תחמ תחמן מיומן, למד באקדמיה לאמנויות הקסמים בלוס אנג’לס, ומאז הספיק להופיע ברחבי הארץ והעולם, להנחות כנסים בינלאומיים, ולהשתתף במספר רב של תוכניות טלויזיה. לאחרונה אורי נהנה גם לפעול במספר מרכזים רפואיים כליצן רפואי וממשיך ללמוד ולשכלל את כישוריו. 

סטנדאפ מג’יק – מופע מקסים לערב חברה!

השאר פרטים בצד הדף או בעמוד הזה

חוגגים יום הולדת או יום נישואין?
חזרה לדף המופעים