אמן חושים? קוסם? סטנדאפיסט?

אמן תעתועי חושים במופע מצחיק ומפליא לכל המשפחה!

הפאזל של אורי - האם אפשר לחבר את כל הפיסות לשלמות אחת גדולה?

משחקי המחשבה המתחוללים בין אמן חושים לבין הקהל יוצרים חוויה מדהימה ומעוררת מחשבה בנושא תפיסת המציאות. במופע שלי זה יוצר צחוקים וטירוף מערכות – סטנדאפ מג’יק – ואני משתמש בקסם כמטאפורה לחיים.

אני מעלה אבחנות, תמיהות, אנקדוטות וגם משתף במעט מסודות הקסמים. באופן מפתיע זה יגרום לכם להתפלא עוד יותר, לצחוק ולהישאר מרותקים.

במופע תראו נבואות שמתגשמות בניגוד לכל הגיון, אנשים שמצליחים לעשות דברים שהם עצמם לא האמינו שיוכלו לעשות, רגשות שנחשפים למרות שהתאמצו להסתירם, פלאים שאין ואולי עדיף שלא יהיה להם כל הסבר אפשרי… ובעיקר, קהל שנפתח וצוחק מכל הלב. 

נ.ב. גם אתם הספקנים תצאו מהמופע הזה עם חיוך ענק. 

אורך המופע כשעה.

את המופע אני מתאים במיוחד לקהל, לצרכי המזמין, ולאופי האירוע – בעיקר אירועים אינטימיים שבהם יש עד מאה איש.

מופע סטנדאפ מג’יק מתאים לערבי חברה, ימי גיבוש ולאירועים פרטיים.

את המופע כיף לשלב עם קסמי קלוז-אפ

קטעים המתרחשים בידיהם של הצופים, ובכך מקרבים לבבות, שוברים את הקרח, מחברים בין אנשים ויוצרים ציפייה ודריכות לקראת המופע.

אז תרשו לי רגע להסמיק ולקרוא לכם מה אמרו על המופע:

  • “מצחיק, שנון ומפתיע! ממליצה בחום.”
  • “מקסים!!! אופן ההגשה, החן השופע, הרגישות והכשרון פשוט תענוג !!!”
  • “מופע שכולו הפתעות, אמונה בניצחון הדימיון על המציאות, צחוק ומלא אהבה”
  • “הופעתך המקורית, הקשר שיצרת עם הקהל, ועבודת ההכנה שערכת לפני המופע ריתקו את כולנו במהלך כל הערב וגרמו לנו לסרב לתת לך לסיים את ההופעה.”
  • “ריתקת אותנו במשך זמן רב בערב מקסים בחוויה שהיתה ייחודית במורכבותה מהקסמים עצמם ומאישיותך המלבבת והכובשת. ללא ספק, החבורה שלנו יצאה מערב זה עם חיוך גדול ותחושה של ערב מוצלח ועשיר בחוויות.”

קטעי המופע באירועים שונים:

למדתי באקדמיה לאמנויות הקסמים בלוס אנג’לס, ומאז הספקתי להופיע ברחבי העולם, להנחות כנסים בינלאומיים, ולהשתתף במספר רב של תוכניות טלויזיה בארץ ובעולם. אני קוסם מאוד הגון: אני מבטיח לעבוד על הקהל ואז אני מקיים בדיוק מה שהבטחתי! הסלוגן שלי הוא – ת תח תחמ תחמן מיומן

במופעים שלי תצחקו מההפתעות המבדרות, תלמדו על סודות האושר והחשיבה החיובית, תידהמו מהפלאים שיראו לכם בלתי אפשריים, ואפילו תחוו באופן ממשי שהקסם אופף את כולנו בכל רגע.

סטנדאפ מג’יק – מופע מקסים לערב חברה!

השאר פרטים בצד הדף או בעמוד הזה

חוגגים יום הולדת או יום נישואין?
חזרה לדף המופעים