אשליות באהבה וזוגיות – מופע קסמים!


אהבה באויר

מופע של אהבה ואשליות

אהבה… איך קורה שהקסם הזה הולך לו לאיבוד? אותו דבר שהאיר והניע אותנו להעיז ולעשות דברים שלא האמנו שנעיז, לפתע גורם לאנשים להסתגר ולכבות… ואחרי יומיים להדלק שוב בתקווה.

כן. כולנו שואפים לחוות את הבלתי ייאמן, את הקסם, את האשלייה הזאת שמרגישה כל כך אמיתית כשהיא קיימת וכל כך שקרית כשהיא עוזבת. כל כך הרבה כוח יש באשליה הזאת שנראה כאילו היא ההצדקה העיקרית לכל מה שאנו עושים.

אבל אחוזי הגירושין הגבוהים, מספר המשפחות השבורות, המספר העצום של עורכי דין לדיני אישים ועוד נתונים סטטיסטיים מלמדים אותנו שאהבה היא חרב פיפיות שיכולה לקרב או להרחיק – ליצור או להרוס – להחיות או להמית. הדלק של החיים?!

איך קורה שמישהי שהלהיטה את עולמך, שעוררה בך חלומות ותשוקה לפתע הפכה דחויה וחסרת מקום בחייך?

מסתבר שהמוח (המיינד, תת ההכרה) שלנו פועל באופן מיסתורי ומקשר אירועים שאינם קשורים ויוצר פלונטרים שכלל לא קיימים. הוא מערבב בין זהויות שונות ומזהיר אותנו מפני סימנים שאולי היו נכונים פעם, אבל היום משמעותם שונה. ואז, במקום להבין מה מקומנו ולחפש מה אנחנו רוצים ליצור, אנו נכנעים לדחפים שהמוח מייצר, מוצאים את עצמנו פועלים כנגד האינטרסים של עצמנו ומגיעים לתוצאות הרות אסון – לנו ולבני הזוג שלנו.

האם אנו צריכים להיכנע לכוחות המסתוריים והלא רצויים שהמוח מפעיל עלינו? עד כמה אנו רוצים לחיות את חיינו הרצויים לעומת החיים שנכפים עלינו מתוך תת ההכרה שלנו? האם אפשר לשנות את המוח שלנו כך שלא יגרום לאשליות הרסניות כאלה לפעול לרעתנו? האם יש בנו את הכוח והיכולת לשלוט ולכוון את הפעולה של המוח כך שישפיע עלינו לטובה? האם אפשר שאנו משתמש בו במקום שנאפשר לו להשתמש בנו?

אין לי תשובות חד משמעיות לשאלות הללו, אבל יש לי קסם שיכול להאיר את הדברים הללו באור חיובי ומבדר. זהו מופע שמחולל ניסים!

כקוסם, גיליתי שאפשר ללמוד להתבונן במציאות באופן שונה, לראות מבעד לאשליה וליצור קסם שהוא חזק וממשי יותר מאירועים מודחקים…

במהלך המופע קרוב לאהבה – מופע מדהים המדבר על אהבה, יחסים, אשליות ואיך אפשר ליצור את הדבק שיהפוך אשליות למציאות… נצחק ביחד על נושאים אלה באופן מבדר, מרגש ומעורר מחשבה.

המופע מתאים במיוחד לימי נישואין, מסיבות למישהו שאוהבים ולחוגי בית.

להתראות באירוע הבא שלכם 🙂


אודות אורי אשכנזי - קוסם, אמן תעתועי חושים

אורי אשכנזי - קוסם ואמן תעתועי חושים... כקוסם יש לי את המקצוע ההגון ביותר: אני מבטיח לכם שאני "אעבוד עליכם", ואז אני מקיים בדיוק את מה שהבטחתי… ת תח תחמ תחמן מיומן! למרות שאני מייצר אשליות, התשוקה האמיתית והחיפוש המתמיד הוא אחר האמת… זו שנמצאת נסתרת תמיד, אבל משפיעה על הכל. הקסם האמיתי. מעט מהדברים הללו אני גם מפרסם במאמרי האתר. אני נהנה מאוד להקסים אנשים ולגרום להם לראות דברים אחרת. מקווה לפגוש ולהקסים גם אותך! Ori Ashkenazy OMG - Magic that makes sense! - Shows, Lectures, Magical Promotional Attraction

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

17 + 1 =